13.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Чим зняти абстинентний синдром в домашніх умовах або в стаціонарі?

Багато хто задається питанням, як зняти абстинентний синдром швидко і безболісно. Для цього треба зрозуміти, що таке абстиненція, і яка її симптоматика прояви. Адже, якби її не було, то питання залежностей не стояли б гостро перед медициною і проблеми наркоманії не турбували б людство.

Що таке абстиненція

Абстиненція – це сильне прояв психічної або фізичної залежності від вживання наркотичних препаратів або алкогольної продукції. Отримавши один раз ейфоричний стан залежний не в силах більше зупинитися і припинити приносити собі бажаний «кайф», від вживання даних речовин. При прийомі даних коштів, людина не обтяжуючи себе, отримує дозу гормону щастя, що в нормальному житті проводитися з отриманням радості, фізичних навантажень. Це ставати причиною переформатування організму на новий лад, від чого відмовитися без допомоги фахівців наркологом не вийде.

Як можна лікувати хворого залежністю людини, якщо в голові у нього, народжена одна думка, де знайти нову дозу отримання ейфорійного стану і як зняти занепад сил і депресію від відсутності наступної дози речовини, що приносить радість. Як зняти абстинентний синдром в домашніх умовах і чи можливо це?

Зняття абстиненції на дому

Виявивши таку проблему у свого родича, багато хто не поспішають звертатися до професійної допомоги і намагаються вирішити дану проблему в домашніх умовах. Відразу скажемо, що даний захід дуже не проста заняття і завдання. Правда при дотриманні певних правил, це авантюра зможе принести бажані плоди, але може і навпаки нашкодити залежній людині. Тому для підвищення шансів на успіх, існують певні правила купірування даного синдрому в домашніх умовах. Правила, до виконання бажаного:

Залежний повинен для себе точно вирішити, що він готовий кинути самостійно вживання речовин викликаються у нього залежність. Правильно все зважити і визначити, чи зможе він піти до кінця при купировании абстиненції, зрозуміти, що дана витівка принесе плоди тільки при проходженні певних мук.
Рідні люди, які вирішили допомогти залежному, також повинні все правильно розрахувати і для себе вирішити, що готові пожертвувати своїм особистим часом і роботою, для порятунку підопічного людини.
Залежно від виду абстинентного синдрому, алкогольний або наркотичний, в домашніх умовах лікується важко, так як вимагає нелюдських зусиль. Для цього потрібно, провести консультацію з фахівцями реабілітаційного центру, а при необхідності визначити основні принципи і послідовність даного лікування.

Синдром залежності, виявляється в дух видах:

 1. Психічна залежність. Хворому потрібно чергова доза, для отримання задоволення.
 2. Фізична залежність. При відсутності чергової дози вживання, людині ставати погано, що виражається в фізіологічної симптоматиці, що відбувається. Даний стан негативно впливає на фізичне здоров’я залежного постраждалої людини, що може принести смертельний результат через відмову в роботі внутрішніх органів.

Лікування абстинентного синдрому – складне заняття, при якому помилка в терапії принесе серйозні наслідки для підопічного людини, а в деяких випадках є смертельною небезпекою.

Які найпоширеніші помилки здійснять при лікуванні абстиненції

Хворі залежністю і їх родичі, вирішуючи, як зняти абстинентний синдром в домашніх умовах, здійснюють такі поширені помилки:

 1. При наркотичної залежності, намагаються перевести хворого на алкогольну продукцію. Відразу пояснимо, що це не є правильним методом, так як алкоголь, приносить абстиненцію не слабкіше наркотичної залежності, а ймовірність отримати алкогольний синдром набагато вище, ніж у простих людей.
 2. Намагаються перейти з важких наркотичних препаратів на більш легкий вид, не замислюючись, що прояв іншої залежності може за симптоматикою бути набагато гірше.
 3. Намагаються забити абстинентний синдром вживання лікарських препаратів, що завдасть істотної шкоди здоров’ю і може спровокувати відмову в роботі внутрішніх органів людини, спровокувати цироз печінки і гостру недостатність нирок.
 4. Розуміючи, що зрив на вживання неминучий, намагаються пересидіти хворобу вдома, не звертаючись до професіоналів реабілітаційного центру допомоги залежним людям.

Лікування абстинентного синдрому, вимагає обережного і ретельного підходу, так як відсутність консультації з фахівцями реабілітаційного центру допомоги залежним, принесе організму потерпілого додаткові проблеми.

Алкогольний абстинентний синдром

Для початку лікування слід зрозуміти, яка залежність охопила постраждалої людини. Адже вона буває алкогольна та наркотична. Для кожного виду абстиненції, існує свій індивідуальний метод лікування, який супроводжується властивою йому симптоматиці і побічним впливом на організм людини.

Алкогольний синдром абстиненції

Синдром відміни вживання алкоголю – важке захворювання, при якому стан хворого і залежного людини відповідає 2-3 стадії абстиненції від алкогольних продуктів. При ньому відбувається комплексна дія на людський організм, таких впливів:

 • неврологічних розладів;
 • психічних розладів;фізіологічних сильних наслідків.

Всі ці дії починаються розвиватися при відмові вживання або зниження постійної дози алкоголю.

Похмілля

ПохмілляАбстинентний синдром, багато хто плутає з похміллям, хоча многая симптоматика досить схожа за ознаками прояви. Різниця полягає в тому, що при абстиненції, зняття напруженості залежно досягається шляхом вживання алкогольних продуктів або вживанням медичних препаратів від головного болю, а також прийомом спиртового вмісту.

При сильному фізичному і психологічному впливі, хворий, що не страждає на алкоголізм, ні коли не стане лікувати болюче стан прийомом алкогольного екстракту, що не можна сказати за тих, хто страждає даним захворюванням і початковою стадією залежності.

До недавнього часу вважалося, що регулярне розпивання спиртного, не є ознакою залежності і називалося – побутовим пияцтвом. В даний час, така теза пояснення був переглянутий і наркологи прийшли до єдиного рішення, що дане бажання є першим і основним ознакою зародження абстинентного синдрому.

Такий стан хворого, вимагає термінового лікування в реабілітаційному центрі, для купірування розвитку наступних і небезпечних стадій алкогольного синдрому (алкоголізму). Для більш точного визначення, були створені категорії і виведені ознаки розвитку абстинентного синдрому.

Ознаки розвитку абстиненції від вживання алкоголю

На початку своєї розвивається форми, абстиненція проявляється тільки від постійного вживання спиртовмісних продуктів від 2-3 днів. Хворий, який має даний синдром, вживає постійні дози алкоголю не для ейфорійного стану, а для «гасіння пожежі» в організмі, тобто зняття важкого фізичного чи психологічного впливу на організм.

Алкоголізм і розвивається абстинентний синдром, має свої особливості, і характерну ступінь розвитку залежності:

 1. Перша ступінь – симптоматика:
 • зменшення здатності проводити складну розумову роботу, втрата працездатності;
 • слабкість і хронічна фізична втома;
 • агресивність і пригнічений настрій;
 • скачки артеріального тиску;
 • втрата апетиту, можливе прояв анорексії;
 • порушення роботи кишечника (запор, пронос);
 • рясне потовиділення;
 • сухість в ротовій порожнині;
 • постійна спрага, що призводить до рясного вживання рідини.

Розгромна замовна стаття фізична залежність, виражається в помірному вигляді. Бажання і потреба в прийомі алкоголю, контролюється і часто переноситься на вечір, що не заважає роботі та особистому житті хворого. У такій ситуації, оточуючі не можуть визначити початковий етап зародження алкоголізму і синдрому абстиненції. Після вечірнього вживання, хворий здатний самостійно перехворіти даний стан в домашній обстановці.

 1. Друга ступінь – симптоматика:
 • блідість шкірного покриву;
 • хронічний кон’юнктивіт;
 • розширені зіниці очей;
 • перепади кров’яного тиску;
 • больові відчуття в області серця;
 • головні болі, пов’язані з виникненням спазмів судин головного мозку людини;
 • загальний стан слабкості в тілі і м’язах хворого;
 • постійна нудота з проявами блювотних позивів і блювоти;
 • поява апетиту після вживання алкогольної продукції;
 • збій в роботі кишечника;
 • рясне потовиділення, пов’язане з порушенням обміну речовин;
 • тремтіння тіла і очниць;
 • нерівна хода;
 • порушення роботи сечового міхура;
 • розвиток хронічних захворювань.

На цьому ступені розвитку, хворий вже перестає контролювати вживання алкоголю і починає приймати його вранці і ввечері, як простий чай. При цьому може виникнути запойное стан, висновок з якого зможуть здійснити в реабілітаційному центрі допомоги залежним пацієнтам.

 1. Третя стадія – симптоматика:
 • явні ознаки порушення ходи;
 • блідість тіла;
 • тремтіння, озноб;
 • потовиділення холодну;
 • порушення кровотоку;
 • впали очі;
 • виникнення тахікардії та стрибків артеріального тиску;
 • порушення сну;
 • прояв галюциногенних видінь (біла гарячка);
 • розвивається шизофренія.

Розвиток третього ступеня алкоголізму і абстиненції, може спровокувати крововилив в головний мозок, що призводить в 99% до смерті.

Парі 2-3 ступеня розвитку абстиненції і алкоголізму, хворі повністю втрачають контроль над своїм станом і дозами вживання, що викидає його з соціальної сфери життя і нормального соціуму.

Терапія абстинентного синдрому алкогольної залежності

При наданні допомоги, людині з абстиненцією, допомогу надати неймовірно важко, так як хворий не відчуває необхідності в лікуванні. Цей стан з’являється внаслідок повного порушення психологічного сприйняття світу і свого стану. Для цього, в нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна», створена послуга «нарколог на будинок», де досвідчений співробітник центру допомоги, зуміє пояснити Вашому родичу про необхідність лікування від пороку. Лікування в домашніх умовах, в більшості випадків не приносить позитивні плоди, так як для зняття абстинентного синдрому необхідна госпіталізація та карантинні норми лікування. Як зняти абстинентний синдром в найкоротші терміни?

Як зняти абстинентний синдром швидко

Даний стан, можна купірувати тільки на початковому етапі розвитку абстиненції, що створить можливість швидко вилікувати цю патологію. В інших випадках, тільки при амбулаторному або стаціонарному лікуванні. Наш комплексний РЦ «Здорова Країна», знає, як це зробити і допомогти Вашій родичу. Для цього, Вам необхідно звернутися в наш центр допомоги і пройти консультативні заходи.

Наркотичний абстинентний синдром

Наркотичний абстинентний синдромАбстинентний синдром лікування, дуже ретельні і послідовні кроки. Наркотичні препарати, алкогольна продукція, сигарети, різні снодійні речовини і багато інших психоактивні кошти, можуть викликати абстиненцію від їх вживання.

При постійному вживанні таких засобів, людина часто зауважує, що відсутність прийому даних препаратів, може позначатися на самопочутті та настрої. При цьому з’являється депресивний стан і повний фізичний дискомфорт. Варто тільки почати новий прийом, як відразу життя налагоджується і з’являється відчуття стійкого комфортного стану. Це основні ознаки виникнення, від вживання психоактивних або інших викликають ейфорію речовин, абстинентного стану людини.

Це тільки початок айсберга, що зароджується абстиненції. Поступово у залежного наркомана, відбуваються зміни в фізіологічному і психічному плані, що робить дані речовини необхідними для організму. Відсутність даних речовин і їх поява в організмі на постійній основі, створює умови нестачі, з чим і починає боротися організм людини.

Як для наркозалежної людини, то він відчуває наближення абстиненції завчасно, за симптоматикою проявів після останнього вживання наркотичного зілля від 6 годин:

 • сильно розширені очі;
 • потовиділення;
 • сильне тремтіння в тілі;
 • відсутнє бажання приймати їжу;
 • агресія;
 • тривожне поведінка;
 • періодичні судомні руху;
 • відсутність бажання сну;
 • спазматические відчуття всього організму.

Якщо за невеликий проміжок часу, хворий не вжив постійну дозу наркотичного препарату, то симптоматика суттєво збільшується і доповнюється:

 • збільшенням температури тіла;
 • хронічними захворюваннями, прогресуючими різко при абстиненції;
 • сильною слабкістю і ламкою м’язів і кісткової тканини;
 • з’являються галюциногенні бачення;
 • ейфорія, змінюється сильною депресією, здатної довести наркозалежної людини до суїциду.

Даний стан вимагає термінової допомоги Реабілітаційних центрів, так як купірування наркотичного синдрому відмови, в домашніх умовах, не принесе правильного оздоровлення. Лікування без консультативної допомоги фахівців, принесе не тільки незворотні наслідки для хворого, але і в більшості своїх випадків до смертельного підсумку.

Лікування абстиненції в Реабілітаційному центрі «Здорова Країна»

Наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна», до кожного свого пацієнта застосовує індивідуальне лікування від абстинентного синдрому. Все залежить від симптоматики протікання хвороби, і який препарат приймав наркозалежний пацієнт. Перед початком терапевтичних дій, підопічний проходить повний курс обстеження на предмет уражених внутрішніх органів. Це дасть можливість підібрати найбільш щадний спосіб лікування і купірування абстинентного синдрому. Чим зняти абстинентний синдром при лікуванні від наркозалежності. Наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна», при лікуванні наркоманії використовує покрокові заходи, де першим кроком, є детоксикація організму. Що має на увазі повний комплекс детоксикації організму:

 • методи народної медицини;
 • крапельниці;
 • психологічна підтримка;
 • прийом сорбентів і протекторів;
 • відновлювальні курси психічного стану;
 • пробудження імунної системи людини.

Всі ці заходи, допоможуть очистити організм від впливу шкідливих речовин і токсинів, які скупчилися в організмі за довгий час вживання наркотичних препаратів. Це найважчий час для підопічного наркозалежної людини, але з нашою допомогою, він зможе подолати неприступний бар’єр абстиненції.

Варто розуміти, що дані заходи, не є лікуванням і не вбережуть Вашого родича від повторного вживання наркотичних і психоактивних засобів. Тому наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна», може запропонувати повний курс лікування від наркотичної пороку, що дасть залежній людині другий життєвий шанс.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна»

Наш досвід і професіоналізм в лікуванні наркоманії, поза всякими сумнівами, так як має позитивні відгуки колишніх підопічних і великий відсоток одужання після проведення лікування. Все це говорить про серйозну підготовку і досвід співробітників нашого центру допомоги залежним підопічним.

Звертаючись до нас, Ви, отримуєте після лікування, зміцнілого і здорового морально і фізично людину, за яким навіть не скажеш, що він був під жорстким контролем наркотичної залежності. Всім нашим підопічним, після проведення курсів реабілітації, при бажанні надається робота і допомога протягом його життя.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування від спайс залежності
Следующая запись Анонімне лікування від наркозалежності