15.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Фен як наркотик

Фен як наркотикНайбільш поширений наркотичний препарат з психотропною дією – Амфетамін. Дане психотропний засіб, завдяки своїй властивості на людину і низькою ціною, поступово витісняє з чорного ринку, інші більш важкі наркотики. Що ж це за препарат Амфетамін, які його властивості і наслідки від вживання, як проводити лікування залежності від психоактивної речовини? Це основні питання, які звучать від відвідувачів нашого Реабілітаційного центру «Здорова Країна». Постараємося більш детально розглянути дані питання.

Наркотичний препарат Амфетамін

Розмовний сленг даного препарату – Фен. Даний вид наркотичного препарату, є найсильнішим психостимулятором ЦНС. Амфетамін, крім усього, є аналогом гормону адреналіну, що створює заміщення органічних сполук адреналіну. Сам Фен – синтетичне засіб, отримане з фенілалкіламіну. За своєю хімічною структурою і дією на відділи периферичної симпатичної нервової системи людини, більше схожий на препарати адреналінової групи.

У підставі Фена, лежить рухлива і слаболетучая рідинна і безбарвна субстанція, пекуча на смак.

Даний наркотичний препарат, широко використовується в клубах, тому його називають нічним мисливцем. Наркомани, застосовують Амфетамін з Екстазі, для отримання більш яскравих ейфорійного станів. Амфетамін, дуже довго вважали найкращим засобом для коригування психічного стану і підвищення розумової і фізичної роботи людини. Фен, добре знімав депресії. Коли медики зіткнулися з побічними діями препарату, багато людей які лікувалися препаратом, отримали повну залежність і нервове виснаження з порушеннями роботи ЦНС. Після таких дій, даний препарат став рідко використовуватися в офіційній медицині, і був повністю заборонений у вільному продажу.

Історична довідка

Фен був отриманий в кінці 19 століття, румунським хіміком Іделіану. Л., після чого японськими науковцями був перетворений в метамфетамін. З 30-х років 20-го століття, став продаватися в аптеках, як тонізуючий ЦНС засіб для схуднення. По виду він був схожий на інгалятор і мав свою назву – бензедрин.

Широке використання препарат отримав при Другій світовій війні, як психоактивної кошти для придушення страху і збільшення фізичних здібностей солдата. З його допомогою, японських солдатів готували в камікадзе.

Прийом і ефект від Амфетаміну

Вживання наркотичного препарату Амфетамін в медицині відбувається орально або за допомогою ін’єкцій. Як наркотик – його нюхають або іноді додають в алкогольні напої, але доза для отримання ейфорійного стану в рази більше.

Можлива передозування, відчувається наркоманом від 30 мг даного засобу, буває, що і 500 мг не спровокують летальний результат, але це вже залежить від індивідуальних особливостей організму. Дослідження по даній темі показали, що летальний момент настає вже при 100 мг на кілограм ваги.

Дія препарату

Так як Амфетамін, за своїми якостями більш схожий на адреналіновий групу препаратів, він все ж має відмінності від адреналіну. Він володіє підвищеною стійкістю і легко переходить бар’єр гематоенцефалічний по шляху до головного мозку людини, надаючи дію:

 • покращує настрій;
 • збільшує працездатність;
 • концертує увагу;
 • піднімає фізичні можливості;
 • знімає потребу уві сні;
 • ейфорія;
 • галюциногенні бачення.

Варто зауважити, що з такими позитивними факторами, він приносить і негативний вплив на організм наркомана:

 • жахлива головний біль;
 • скачки тиску;
 • тахікардія;
 • судомні припливи тіла;
 • підвищення температури;
 • поява конвульсій;
 • після того, як закінчується дія препарату – сильна депресія, яка закінчується апатією.

Все це пояснюється використанням внутрішніх резервів організму даним препаратом, які потім потрібно відновлювати.

Якої шкоди приносить вживання Фена організму

Чим шкідливий фенЧому, колишній медичний препарат шкідливий для вживає людини? Постійне застосування препарату Амфетамін, призводить наркомана до постійної безсонні, відсутності вітамінів в організмі, сильного свербіння шкірного покриву, зниження чоловічої лібідо, постійної депресії, агресивності. Часто відбуваються шизофренічні припадки, що з часом стають нормою життя наркомана. Це все створює основу проявляється амфетамінового психозу.

Крім цього, організм створює толерантність до препарату, що призводить до збільшення дози для ейфорійного стану, а відповідно до передозування. При відсутності чергової дози вживання, з’являється абстинентний синдром, який в рази сильніше, ніж від важких наркотичних препаратів Героїн та інших. Пояснення цьому те, що фен наркотик дію своє надає не тільки на фізичне здоров’я, але і на психіку людини своїм синтетичним походженням.

Терапія залежно від Фена

Реабілітаційний центр «Здорова країна», знає не з чуток про проблеми залежності від вживання Амфетаміну. Приймаючи цей препарат, наркоман, повністю знищує психічний стан. Якщо фізичну залежність можна зняти в карантинному секторі Реабілітаційного центру «Здорова Країна», то психологічну ще потрібно лікувати на стаціонарному лікуванні.

Карантинний лікування

Як відбувається терапія від залежності Амфетаміну? Для початку підопічний, який звернувся до нас за допомогою, проходить діагностичні заходи в нашому центрі допомоги наркоманам. Тут йому призначать УЗД, МРТ, рентгенографію, загальні аналізи крові та сечі. Все це дасть повну оцінку стану організму і виявить пошкоджені органи людини. Отримавши ці дані, лікарі Реабілітаційного центру підбирають на індивідуальній основі терапевтичні заходи. Після чого, підопічному запропонують пройти в карантин центру. Тут все починається з повної детоксикації організму. Так як Фен, має синтетичну структуру, його шкода на організм найбільш серйозний, тому всі методи проведення чистки суто індивідуальні і призначаються точково. Це дає можливість убезпечити пацієнта від сторонніх негативних моментів і не погіршити роботу інших внутрішніх органів.

Одночасно, у підопічного починається і прогресує абстинентний синдром. Це важкий час терапії для пацієнта, крім детоксикації, абстиненція і її побічні моменти. Детоксикація відбувається із застосуванням народних способів чищення організму, прийомом лікарських препаратів протекторів і сорбентів, відварами, спеціально розробленими нашими фахівцями на основі зведень Східної медицини.

При необхідності призначається замісна терапія. Саме купірування абстинентного синдрому займає в середньому близько місяця, але в більшій мірі залежить від уживаного наркотичного препарату. Після купірування абстинентного синдрому, підопічного переводять на стаціонарне лікування. Варто відзначити, що карантин і стаціонар, веде постійне цілодобове спостереження за підопічними, що дає можливість зняти різко виникла загрозу здоров’ю і купірувати негативний вплив соціального середовища колишньої життя.

Стаціонарне лікування недуги

Після перекладу на стаціонарне лікування, пацієнту пропонується комфортне проживання в палатах на 2-4 людини. В палатах є найнеобхідніші речі для проживання і лікування. Сучасний євроремонт, забарвлення стін в світлих радісних тонах, викликає у наркозалежних пацієнтів відчуття затишку і комфорту. У деяких випадках, умови проживання, на багато краще ніж вдома. Тому пацієнти іноді забувають, що знаходяться на лікуванні, що є найнеобхіднішим фактором лікування.

На стаціонарі, підопічному проводять повторне діагностування стану, для порівняння з результатами під час вступу. Все це дасть можливість внести коректування в наступні кроки терапії від наркоманії. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні, наш Реабілітаційний Центр «Здорова Країна», надає своїм підопічним такі види послуг:

 • щоденний обхід фахівців центру і виявлення побічних дій лікування;
 • відбір аналізів, для контролю над станом пацієнта;
 • проведення профілактичних заходів на предмет зриву на вживання наркотичних препаратів;
 • надання ремонту одягу;
 • гігієнічні послуги (стрижка, манікюр, педикюр);
 • проведення фізіопроцедур;
 • масажні заходи;
 • надання басейну;
 • використання сучасного спортивного залу для занять спортивними вправами;
 • вивчення системи «12 кроків»;
 • психологічні курси відновлення особистості і фізичного здоров’я;
 • проведення заходів щодо продовження детоксикації організму;
 • адаптація до нормальному соціальному середовищі життя;
 • підтримка і купірування можливого зриву на вживання наркотичних засобів.

Після повного курсу реабілітації, наркозалежний чоловік перестає вживати наркотичні засоби, що призводить його до нового життя. Залишається перед випискою перевірити його стан на зрив вживання наркотичних препаратів. Цим займаються психологи і наркологи, тільки після цього, підопічний отримує виписку з Реабілітаційного центру «Здорова країна».

Допомога в соціальному світі проживання

Після виходу з Реабілітаційного центру «Здорова Країна» в соціальне середовище проживання, колишньому пацієнту, за його згодою надається робота і психологічна допомога протягом його життя. За кожним з «випускників», закріплюється відповідальний фахівець, який буде супроводжувати і допомагати в різних ситуаціях, що дає величезну гарантію повної відмови від прийому наркотичних засобів. Зрив на вживання в даній ситуації зводиться до мінімуму.

Колишній пацієнт, отримуючи таку підтримку, може повністю вести нормальне життя, народжувати дітей, радіти новому шансу, який подарував наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна».

У нашому Реабілітаційному центрі, проводяться щотижневі аутопсихологічна заходи, групові заняття зняття напруги з Центральної нервової системи. Завдяки цьому, пацієнту зможуть почути, як борються колишні залежні наркомани з бажанням вживати наркотичні препарати. Це залишає сильний слід на психіці і стає ще одним здобутим досвідом, щоб не почати вживати наркотики.

Ми з радістю надамо допомогу, наркоманам з будь-яким стажем вживання і зцілив його від цього смертельного пороку. Ми чекаємо Ваших дзвінків і звернень.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Вплив фена на організм
Следующая запись Лікування наркозалежності