15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Детоксикація організму

Детоксикація організму в РівномуПостійне вживання алкогольної продукції приносить нашому організму істотної шкоди і повний дисбаланс. Як відновити організм після рясного вживання алкоголю, і повернути йому здатність виконувати повною мірою свої функції? Це питання сильно турбує людей після святкових днів або постійних запійних станів.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна», що знаходиться в Рівному, зможе провести повну детоксикацію організму в стаціонарі або вдома.

Для цього, просто необхідно відправити заявку на офіційний сайт РЦ «Здорова Країна» і пройти реєстрацію відвідувача. Для того щоб замовити дану послугу, необхідно розуміти, що таке детоксикація? Що вона дасть після проведення для організму людини? Які ознаки служать мотивацією замовлення даної послуги? Які методи очищення організму використовує РЦ «Здорова Країна»?

Детоксикація організму – правда чи вигадка

На сьогоднішній день, детоксикація організму модна послуга, яка часто рятує любителів алкогольної продукції. Перебравши на вечірці або нічному клубі, котра захворіла похміллям людина не в силах привести себе до тями, а тут ще робота заважає відпочити або яке термінова справа з виїздом. Що робити?

На допомогу приходить наш Реабілітаційний центр у Рівному «Здорова Країна». Правда до даної послуги необхідний обережний підхід, адже є методи, які не підійдуть в даній ситуації і створять проблеми зі здоров’ям. Тому, варто розібратися, що таке детоксикація організму від алкоголю, і яким методом її необхідно проводити в різних ситуаціях.

Процедуру очищення організму від токсинів алкоголю та інших шкідливих речовин, називають детоксикацією. Якщо Ви вважаєте, що проблема чистки організму не актуальна в Вашому випадку, то давайте розберемо, що таке токсини. Токсини, в перекладі з грецької мови, означають «отрута». Іншими словами, дані отрути, збираються в нашому організмі і внутрішніх органах і створюють перешкоду в роботі організму.

Для розуміння! Токсичні речовини – біологічні складові рослинного, мікробного, синтетичного виду, які провокують збій в роботі внутрішніх органів і організму в цілому.

Як вони виявляються в нашому організмі? Основний розповсюджувач токсинів – природне середовище. Вони потрапляють до нас з прийомом їжі, разом з киснем, через шкіру. Різноманітні бактерії і шкідливі мікроорганізми, розмножуючись в тілі людини, засмічують його відходами своєї життєдіяльності. Організм людини, має здатність до самоочищення, але при рясному розмноженні або при збоях в імунній системі людини, організм не справляється з цією функцією, що призводить до різних порушень в роботі.

Теж можна сказати і за вживання алкогольної продукції. Спирт, розщеплюючи в тілі, залишає сильний токсин в організмі і крові, що призводить до серйозних ускладнень в роботі головного мозку і лімфатичної системи. Тому, основна і головна обов’язок проведення детоксикації – допомога в очищенні нирок, селезінки, печінки та інших органів відносяться до даної системи лімфи.

Чому необхідна послуга і що вказує на необхідність чистки організму

Організм людини, як лакмусовий папірець, реагує на всі зміни, і дає знати людині, що існує та чи інша проблема. Так і в даному випадку, існують ознаки, за якими можна визначити, що необхідна повна чистка організму. Що це за ознаки:

 1. Різке зниження працездатності імунної системи. При найменшому переохолодженні розвиваються застудні захворювання.
 2. Сильна слабкість у всьому організмі. Часте безпричинне уставаніе, втрата інтересу до подій, депресія, дратівливість.
 3. У жінок настає гормональний збій, підвищена пітливість.
 4. Постає проблема із зовнішністю.
 5. Виявляються захворювання шлунково-кишкового тракту.

Це основні ознаки ураження організму токсинами і шкідливими речовинами. Можете уявити, що відбувається з алкоголіком, коли токсини надходять в організм на постійній основі.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна», проводить детоксикацію організму на дому і в стаціонарі. Все залежить від стану хворої людини і його соціального статусу. Якщо необхідно провести детоксикацію через разового вживання алкоголю, то дані заходи проводяться на дому виїзний бригадою РЦ «Здорова Країна». При розвиненому алкоголізмі – рекомендовано стаціонарне лікування, так як в домашніх умовах, дану патологію не подолати.

Проведення детоксикації на дому при замовленні послуги «нарколог на будинок»

ДетоксикаціяЗамовити послугу «нарколог на будинок», можна залишивши заявку у нас на сайті РЦ «Здорова Країна». При цьому не обов’язково говорить свої особисті дані, що створює анонімність надання послуги. Перед виїздом на замовлення, наш фахівець проведе телефонні переговори і задасть деякі необхідні питання, що дасть повну картину необхідних заходів. З чого складається ця послуга?

Процедури, які проводить наш фахівець частково або повністю знімає психосоматичний стан з хворого, очищення організму від токсинів алкогольної продукції, зняття абстинентного синдрому з висновком зі стану запою. Основним методом чистки організму, є крапельниця з правильно підібраними нашим фахівцем медичними препаратами. Застосовуючи дану послугу, багато хто не розуміє, що разове використання даної послуги, не дасть гарантії від повторного вживання алкоголю. Це тимчасовий захід, для полегшення стану і можливість вийти із запою, але не спосіб лікування алкогольної патології.

Лікування від алкогольної залежності в РЦ «Здорова Країна»

Алкоголізм, серйозне захворювання людини. Якщо не лікувати цю патологію, то людина дуже швидко перетворюється в ізгоя суспільства і гине від важкого пороку. Наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна» в Рівному, візьме на себе відповідальність за стан пацієнта і проведе правильне і професійне лікування цієї недуги.

Терапія від алкогольної залежності починається з повної діагностики організму, що дасть можливість визначити напрямок лікування. Все лікування проходить згідно з отриманими даними діагностики організму і є суто індивідуальним заходом і проводиться в три етапи:

 1. Перший. Карантинні норми лікування. Купірування абстиненції, і проведення повної детоксикації організму.
 2. Другий. Стаціонарне лікування недуги психологічної залежності від вживання алкогольної продукції.
 3. Третій. Психологічна допомога при поверненні в соціальний світ проживання.

Всі ці три етапи, проходять відповідно до своєї черговості, що дає можливість повного зцілення від даної патології. Порушення даного покрокового лікування не принесе користь для хворого і посилить його стан здоров’я.

Карантин

Перший етап лікування, починається з карантину. Тут підопічний пройде купірування абстинентного синдрому, викликаного відмовою від вживання алкогольної продукції. Одночасно з цим, для зниження дії алкогольної залежності, проводиться чистка організму людини. Це дає можливість вивести з організму токсини і шкідливі речовини, що створює полегшену абстиненцію.

Абстиненція (відмова від вживання) – патологія залежності, яка викликає серйозні наслідки відмови від прийому спиртного, виражається в сильному впливі на внутрішні органи і організму в цілому.

За допомогою спеціальних медичних препаратів та психологічної системи «12 кроків», підопічний зможе впоратися з даною патологією залежно та перейти в стаціонарне відділення для продовження лікування.

Стаціонар

Перейшовши на стаціонарне лікування, підопічний закріплює свої отримані результати в карантині і затверджується в своєму рішенні кинути вживати алкогольну продукцію. Після зняття залежності, пацієнту застосують різні системи лікування. Серед таких видів лікування є:

 • «Підшивка» спеціальними препаратами, що дасть повну відсутність реакції організму на алкогольний продукт, при цьому створить побічні ефекти на організм людини;
 • вплив на підсвідомість людини за допомогою гіпнозу і програми «12 кроків», що дає можливість повної
 • відмови від вживання алкогольної продукції;
 • застосування методів Довженко;
 • використання трудової терапії.

Всі ці методи, підносяться пацієнтам у вигляді гри або спеціальних занять, що не створює психоемоційне напруження для хворого.

На стаціонарному лікуванні, підопічному надаються комфортні номери для проживання, в яких є все, що необхідно для життя. Лояльне ставлення до пацієнтів з боку нашого персоналу, дають психічну рівновагу і бажання пройти лікування до кінця.

Адаптація до соціальної сфери життя

Дана тема в лікуванні займає не останню сходинку для одужання підопічного. Адже, повернувшись в свою сферу проживання, ніхто не зможе дати гарантію від зриву на повторне вживання алкогольної продукції. Тому, нами розроблені методи, завдяки яким, пацієнт зможе повністю відмовитися від вживання алкоголю і стати на правильний шлях існування і життя.

Більш докладно про це етапі лікування і профілактики, можна дізнатися, зв’язавшись з фахівцями Реабілітаційного центру «Здорова Країна». Ми готові допомогти, Вашому родичу сказати «прощавай», пороку алкогольної залежності і повернути йому бажання до правильного життя.

Предыдущая запись Центр реабілітації для лікування алкоголізму в Рівному
Следующая запись Як впоратися з алкогольною залежністю?