15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Центр реабілітації для лікування алкоголізму в Рівному

Лікування алкоголізму в РівномуОдним з найстрашніших психологічних і генетичних захворювань, є алкоголізм. Дане захворювання проявляється поступово, що дає певні проблеми його виявлення на початковій стадії. Основним і єдиним фактором початку даної патології, є початок вживання алкогольної продукції.

Після розвитку даного захворювання, лікування від нього необхідно проводити поетапно і в стаціонарних умовах. Для цього, створено Реабілітаційний центр у Рівному «Здорова Країна».

Професійний підхід до лікування, створює унікальну статистику терапії від алкогольної залежності в 100%, про що говорять дані за пройдений 2017 рік. Як проходить лікування алкоголізму в Рівному? Які етапи лікування алкоголізму проводить РЦ «Здорова Країна»? Чому терапія від алкогольної залежності, є складним процесом? Відповіді на ці питання прозвучать в даному матеріалі.

Терапія алкогольної залежності в РЦ «Здорова Країна»

Реабілітаційний центр «Здорова Країна», надає професійну допомогу і лікування від алкогольної залежності. Сам процес лікування від даної патології, є складним поетапним заходом. Після початку вживання алкогольної продукції, організму наноситься психологічний і фізичний шкоди. Відповідно проявляються дві залежності:

 • психічна алкогольна залежність;
 • фізіологічна алкогольна залежність.

Найбільш важче відбувається лікування психологічної тяги до вживання, так як фізична залежність усувається швидко із застосуванням медичних препаратів і повної детоксикації організму. Що стосується психічного бажання постійно вживати спиртні напої, то терапія займає досить довгий час і вимагає психологічного впливу на організм людини сучасних методів купірування цієї недуги.

Які етапи лікування практикує Центр реабілітації в Рівному «Здорова Країна»:

 1. Перший етап. Повна детоксикація пошкодженого організму.
 2. Другий етап. Проведення реабілітаційних заходів.
 3. Третій етап. Допомога і адаптація після проходження лікування та створення сприятливого повернення в соціум життя.

Кожен з перерахованих етапів, повністю складається з покрокових методів лікування, що дає по виходу позитивний результат і другий здоровий шанс в житті.

Детоксикація і методи лікування

ДетоксикаціяДана процедура проходить в покроковому темпі і супроводжується ліквідацією абстиненції. Це складний процес, який вимагає уважності і цілодобового спостереження за підопічним. Так як абстинентний синдром створює побічні дії на організм людини, доводиться уважно підбирати медичні препарати, які вживає пацієнт.

Що стосується детоксикації, то для чищення організму застосовуються спеціальні крапельниці і методи народної медицини. Це дає можливість поступово вивести з організму наркотичні алкогольні токсини і шкідливі речовини, що знімає силу впливу на організм абстиненції.

Дані процедури і початкові методи проходять в карантинному секторі РЦ «Здорова Країна», що дає можливість повністю прибрати негативний вплив минулого наркотичної та алкогольної життя. Крім цих заходів, проводиться покрокове ознайомлення і терапія по системі «12 кроків». Після карантину, який приблизно триває до 37 днів, пацієнт переводиться в стаціонарне відділення, де повністю закріпить отримані навички відмови від вживання алкоголю.

Реабілітація в стаціонарі

Лікування наркоманії в РівномуБагато хто вважає, що пройшовши детоксикацію і зняття абстиненції, вони зможуть перестати пити. Це серйозна помилка призводить багатьох до відмови від проходження реабілітації, що в кінцевому підсумку закінчується зривом на вживання алкогольної продукції.

Реабілітація підопічного починається з повного діагностування організму, що дає чітку картину стану здоров’я після карантинного лікування.

Після чого, згідно з отриманими результатами проходить індивідуальне призначення терапевтичних заходів.

Основними видами лікування від алкогольної залежності в стаціонарі, є:

 • система, розроблена американськими вченими «12 кроків»;
 • народні методи лікування від алкоголізму, перевірені часом і показали свою необхідність;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • психологічні курси відновлення психоемоційного стану людини;
 • масажні заходи зняття навантаження з психіки підопічного;
 • Східні методи відновлення імунної системи людини.

Все це дає повну гарантію неповернення пацієнта до минулого порочної життя.

Також, при лікуванні основний упор робиться на комфортному проживанні і проведення часу. Для цього, підопічному надаються номери проживання з максимально комфортними умовами, що дає можливість забути про причини знаходження на лікуванні. Це дуже серйозний фактор і помічник в терапії алкоголезалежних підопічних.

Харчування пацієнта, призначає лікар-дієтолог, так як згідно з отриманими діагностичним даними, є деякі протипоказання в їжі. Харчування проходить згідно прописаному меню для оздоровлення організму.

Допомога в поверненні до нормального життя

Для багатьох не є таємницею, що повернувшись після лікування людина, потрапляє знову в порочне коло спілкування. Це в кінцевому підсумку, повертає його до колишньої алкогольної залежності. Тому нашими фахівцями були розроблені методи підтримки підопічного в соціальному світі проживання.

Для таких колишніх пацієнтів, проводяться психологічні курси відновлення психоемоційного стану, групові аутотренінги, додаткові заходи з лікування. Це дає можливість зняти напругу з нервової системи людини і підтримати його при сильному бажанні почати вживати алкоголь.

Лікування алкоголізму в Рівному, проходить з професійним підходом, що дає можливість повного лікування від пороку залежності від спиртного і шкідливих речовин. Ми думаємо про своїх підопічних, навіть коли вони вже пройшли лікування і готові їм допомогти при необхідності.

Предыдущая запись Лікування наркозалежності
Следующая запись Детоксикація організму