09.11.2018

Лікування ігроманії

Ігрова залежність – бич сучасного суспільства. Це – серйозна психологічна проблема, діагностувати яку вчасно вкрай складно. Однак, якщо ви помітили тривожні сигнали в поведінці близької людини, варто докласти всіх зусиль, щоб допомогти йому.

Що таке ігроманія і чому це небезпечно?

ігроманія і чому це небезпечноНа жаль, лікування ігроманії стає все більш затребуваним. Нарівні з лікуванням наркоманії та алкоголізму. Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Рівне, Львів, Чернігів, Миколаїв: до нас звертаються за допомогою з усієї України, а тому ми не можемо знехтувати цією проблемою.

Ігроманія – хвороба, яка згубно впливає на психіку людини, викликаючи залежність від гри. Це можуть бути спортивні тоталізатори або лотереї, ігрові автомати або азартні ігри. Останнім часом також почастішали випадки комп’ютерної залежності.

Існують явні ознаки ігроманії:

  • Нав’язливі думки про ігровому процесі (аналіз минулих ігор, планування наступних, пошук грошей для вкладів і т.д.);
  • Сильне збудження під час гри;
  • Відсутність гри може провокувати спалахи гніву, виникнення тривоги і безпідставних переживань;
  • Безперервні спроби відігратися після поразки.

Як правило, хворий на ігроманію ніколи не визнає, що для нього гра важлива. Він всіляко приховує свої симпатії, постійно принижуючи його значимість. Все це супроводжується зайвою нервозністю і дратівливістю, відсутністю самоконтролю, апатією до всього навколишнього світу, «ломкою» без «наркотику» – гри.

Ігроманія небезпечна!

Якщо її не лікувати, в подальшому це може призвести до серйозних наслідків – порушення сну і психічних розладів, що в кінцевому підсумку позначиться на роботі організму залежної людини в цілому. Відомі випадки, коли комп’ютерна залежність приводила до смерті.

4 стадії залежності ігромана

Умовно можна виділити 4 стадії розвитку залежності у ігромана.

  1. Стадія виграшів. Цей етап – початковий. В ході нього хворий боїться підвищувати ставки і тільки починає «втягуватися» в гру. Число виграшів значно перевершує число програшів, а тому у залежного формується почуття азарту.
  2. Програшів. На цій стадії хворий починає присвячувати грі практично весь вільний час. Нерідко кидає роботу на користь гри. Позичає гроші або бере кредит.
  3. Відчаю. Після ланцюга невдалих ігор, залежний відчуває глибоке відчай. У нього трапляються часті напади паніки. Він шкодує про свої дії, але зупинитися вже не може, намагаючись всіляко реабілітуватися в очах близьких і родичів.
  4. Безнадійності. Остання стадія, на якій багато зводять рахунки з життям. Втративши все, людина починає вживати алкоголь у великих кількостях, з’являються суїцидальні думки.

Пам’ятайте, що ігромана ніколи не зупинить втрата роботи, сім’ї, репутації і постійно збільшуються борги. Єдине, що йому може допомогти в цій ситуації – ваша підтримка і допомога фахівців.

Як позбутися від ігроманії?

Як позбутися від ігроманіїПоспішаємо повідомити вам добру новину – лікування ігроманії може бути ефективним. Це підтверджують численні відгуки батьків і раніше залежних людей. Вам варто відразу налаштуватися на позитивний результат.

Фахівці реабілітаційного центру «Здорова Країна» допоможуть впоратися з проблемою ігроманії.

Лікування проходить під керівництвом кваліфікованих психологів і психотерапевтів. Вони ретельно опрацьовують причини виникнення ігрової залежності, допомагають боротися з її наслідками і реабілітуватися в суспільстві.

Не опускайте руки, навіть якщо ситуація здається зовсім безвихідною. Ми допоможемо.

Телефонуйте: +38 (098) 615-50-89; +38 (095) 224-02-60; +38 (095) 664-14-24

Ми працюємо круглосутчно.