24.04.2020   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування від наркоманії в Луцьку

Лікування наркоманії в Луцьку

За останній час, проблема наркоманії стала основною проблемою багатьох обласних центрів України. Де проводити лікування і правильне воно? – питання, що тривожить багатьох родичів наркозалежної людини. Пропонуємо Вам, ознайомиться з нашим Центром Реабілітації «Здорова країна» в місті Луцьку.

Центр реабілітації «Здорова Країна» Луцьк – що собою являє? Як проходить лікування наркоманії в Луцьку? Чому ми кращі за інших здатні надати допомогу?

Центр Реабілітації «Здорова Країна» – Луцьк

Беручи наркотики, людина втрачає здатність здорового судження і здатність інтелектуального розвитку. Виставивши в пріоритеті свого життя дозу, наркоман втрачає сім’ю, родичів, близьке оточення. Зупинитися самостійно від згубної пристрасті він не в змозі.

Лікування наркозалежності в Луцьку готовий провести професійно Центр Реабілітації «Здорова Країна». При цьому нами передбачені всі необхідні умови для реабілітації.

Для проживання своїх підопічних, ми надаємо:

 • комфортабельні кімнати, обладнані сучасними меблями;
 • індивідуальні санвузли;
 • 4-5 разове харчування за призначеним індивідуальним раціону;
 • пральні та ремонтні майстерні;
 • кімнати на 2-5 чоловік;
 • одиночне проживання;
 • інтернет;
 • цілодобове спостереження медичного персоналу;
 • цілодобову охорону.

Територія Центру реабілітації «Здорова Країна» в Луцьку має:

 • свій парк відпочинку;
 • шикарні альтанки;
 • алеї з дикого каменю;
 • спортивний майданчик, для любителів активного відпочинку;
 • тепличне господарство.

З нашими постояльцями активно працюють психологи, наркологи, консультанти по хімічним залежностям і багато інших.

Як проходить лікування наркоманії в Луцьку?

Як проходить лікування наркоманіїДля кожного наркозалежної людини, лікування наркоманії в Луцьку проходить індивідуально під окремі програми. Початковим кроком лікування, є детоксикація, що проходить в карантинному секторі Центру реабілітації «Здорова Країна». Додатково розглядаються діагностичні процедури, що дають можливість призначення правильної системи очищення організму.

Лікування наркоманії в Луцьку має свої етапи.

Перший етап (початковий)

Даний етап прийнято вважати основним для зняття абстиненції (ломки). Програма детоксикації налаштована на зняття фізіологічної залежності організму від вступників в нього наркотичних препаратів.

Для кожного випадку наркотичної залежності, нашими наркологами і психологами підбираються свої індивідуальні програми та спеціальні розчини. Це дає шанс прискорити процес очищення організму і зміцнення психологічного здоров’я.

Після пройдених курсу, наркозалежний чоловік перестає відчувати спрагу наркотичної пристрасті, зароджує в собі стійке бажання кинути приймати наркотичні психотропні препарати. Тільки після цього, підопічний переходить на другий етап свого оздоровлення.

Другий етап

ДетоксикаціяПроведя чистку організму і купірувати абстиненцію, підопічний переходить на другий етап до повного одужання. Що має на увазі під собою другий етап лікування наркоманії в Луцьку:

 1. Відновлення фізіологічного здоров’я в сучасних спортивних залах Центру реабілітації «Здорова Країна». Досвідчені інструктора під стан наркозалежної людини розробляють індивідуальну програму тренувань, яка не створює навантажень на пошкоджену організм, а зміцнює загальні та фізичні можливості.
 2. На цьому кроці одужання широко застосовується програма «12 кроків», яка дає розуміння хворій людині свого стану, проводить переоцінку життєвих критеріїв і цілей.
 3. У деяких випадках, нами передбачено створення трудових громад, які психологічно підготовлені до правильної і здорового життя в колективі. Це нововведення показало свої результати і зміцнює отриману на першому етапі мотивацію.
 4. Прекрасно показує оздоровчий результат духовне просвітлення підопічних. Організовано відвідування монастирів, церков, що приносить психологічне і моральне розслаблення.
 5. Наші психологи на даному етапі створюють гуртки за інтересами, призводять тренінги групового та індивідуального відновлення.

Багато програм лікування від наркоманії в Луцьку є новаторськими і авторськими, що дає нестандартне рішення проблематики наркотичної залежності. Перезапуску підсвідомість хворого, людина отримує шанс почати життя заново без наркотичного пороку.

Третій етап

лікування від наркозалежності в ЛуцькуПосле пройдений курсу лікування наркоманії в Луцьку, починається етап закріплення отриманих результатів та адаптація до сучасного світу проживання. Центр реабілітації «Здорова Країна», бере свого підопічного під опіку протягом його життя. У деяких випадках надає колишньому наркозалежному людині:

 • роботу;
 • допомагає в зміні місця проживання;
 • проводить психологічні щомісячні тренінги та заходи;
 • надає при необхідності екстрену психологічну допомогу по телефону.

Центр реабілітації «Здорова Країна» до проблеми наркоманії підходить комплексно і професійно. Згідно зі статистикою наших установ, повернення до наркотичного пристрасті після нашого лікування становить 1-2%, що за кількістю зцілених наркоманів є найнижчим результатом в Україні.

Чому ми кращі?

Все пояснюється тим, що:

 1. Ми беремося лікувати наркоманію незалежно від ступеня і тяжкості ураження.
 2. Проводимо лікування наркоманії в Луцьку тільки перевіреними методами і програмами.
 3. Лікування здійснюємо анонімно.
 4. Співробітники Центру реабілітації «Здорова Країна» – професіонали своєї справи.
 5. Програма «12 кроків» повністю адаптована під нашу дійсність і умови соціального проживання.
 6. Даємо гарантію повного одужання.

Оформлення на проживання в Центр реабілітації «Здорова Країна» відбувається після залишеної заявки на нашому сайті.

Черговий фахівець зв’яжеться з Вами і проведе невелике опитування з визначенням проблеми. Після чого буде призначена консультація в нашому Центрі реабілітації.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування наркоманії в Вараші
Следующая запись Лікування від наркоманії в Славуті