30.03.2020   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування наркоманії в Вараші

Лікування наркоманії в Вараші
Лікування наркоманії в Вараші Рівненській області надасть професійний Центр реабілітації «Здорова Країна». Терапія наркотичного пороку проводиться сучасними методами лікування та авторськими програмами відомих фахівців наркологів та психологів.

Центр реабілітації в місті Вараш – що він собою являє?
Які методи для цього використовуються?
Чому звернення до фахівців Реабілітаційного центру «Здорова Країна» є правильним вибором?

Центр реабілітації «Здорова Країна» – Вараш

Лікування наркоманії в Рівненській областіПриймаючи наркотики, людина сама того не усвідомлюючи стає повністю залежним від свого захоплення. Порушене психоемоційний стан не бачить в згубну пристрасть проблеми і вимагає постійного продовження і збільшення дози, що призводить до непередбачуваних наслідків. Самостійно прийняти рішення на лікування від наркоманії в центрі реабілітації наркоман не зможе.

Центр реабілітації «Здорова Країна», надасть допомогу і проведе лікування наркозалежності в місті Вараш з гарантією повного одужання. Що пропонує Центр реабілітації своїм підопічним?

Проживання

Для своїх підопічних, Центр реабілітації «Здорова Країна» надає комфортні кімнати проживання, затишну атмосферу лікування і цілодобове спостереження фахівців.

лікування наркозалежних в варашіТериторія центру має огорожу і цілодобову охорону, що знімає ризик потрапляння сторонніх і несанкціоноване покидання території.

Всі кімнати обладнані всім необхідним для життя і несе в душі наркозалежних людей спокій і розслаблення.

Центр реабілітації «Здорова Країна» в Вараші Рівненській області має житлову будову на 40 місць, невелика зона відпочинку, сучасний спортивний зал та господарські будівлі.

Зелене насадження і свіже повітря, стає помічником в боротьбі з наркотичною залежністю та сприяє повному психологічному відновленню підопічних.

Харчування

Надаючи лікування наркоманії в Вараші, особлива увага приділяється правильному харчуванню. Адже недарма в старовину харчування відносилося до терапії і рятувало від багатьох недуг.

Залежно від стану підопічного, фахівці-дієтологи призначають окрему дієту, яка відновлює внутрішні органи і весь організм в цілому.

Чіткий розпорядок дня і тимчасової прийом їжі, дає психологічне розвантаження і не навантажує людський організм, що прекрасно відображається на здоров’ї підопічного.

Жорсткий контроль над якістю продуктів на кухню, знімає ризик харчових отруєнь та потрапляння в організм шкідливих речовин, токсинів, продуктів ГМО.

Лікування наркоманії в Вараші

Почавши лікування наркоманії в Вараші Рівненській області, ми застосовуємо:

 1. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 2. Проводимо діагностику підопічного і вибудовуємо систему реабілітації.
 3. Вивчаємо з наркозалежним, програму «12 кроків».
 4. Проводимо психологічні курси відновлення.
 5. За необхідності проводимо замісну терапію.
 6. Використовуємо систему анонімного лікування наркоманії.
 7. Після курсів реабілітації надаємо допомогу своїм підопічним.

Покрокове лікування наркозалежності

центр реабілітації в варашіЛікування наркоманії починається з детоксикації, що дає можливість очистити організм від шкідливих токсинів і їх впливу на внутрішні органи. У період першого кроку очищення, психологи Центру реабілітації «Здорова Країна» вивчають характер і тяжкість залежності і розробляють подальшу систему купірування психологічної тяги. Після зняття фізіологічної пристрасті, починається другий етап.

Другий етап зводиться до розвитку міцної мотивації на життя без наркотичних препаратів. Покрокове вивчення програми «12 кроків», фізіотерапевтичні процедури, системи та авторські напрацювання психологів, групові та індивідуальні заняття – все це при правильному розподілі і використанні приносить позитивні результати. Після проходження курсів, підопічний переходить на третій крок оздоровлення – адаптація.

Третій і важливий крок – адаптація. Ми розуміємо, що повернувшись додому після лікування наркоманії, людина потрапляє в несприятливе середовище проживання, штовхнули на небезпечний і смертельний крок. Тому нами передбачені такі заходи:

 1. Відвідування тренінгів та індивідуальних занять з психологом.
 2. Повторне проходження програми «12 кроків».
 3. Цілодобова психологічна допомога.

Все це дає можливість наркозалежній людині відчути підтримку і зміцнити мотивацію на здоровий спосіб життя.

Чому ми кращі?

Серед величезного вибору реабілітаційних центрів, наш Центр реабілітації користується попитом. Це пояснюється тим, що:

 1. Ми лікуємо від наркоманії незалежно від складності та стажу залежної людини.
 2. Використовуємо тільки перевірені програми і авторські новаторські системи оздоровлення.
 3. Надаємо лікування анонімно.
 4. У штаті Центру реабілітації, тільки професіонали.
 5. Застосовує програму «12 кроків» повністю пристосовану під нашу соціальне життя і норму.

Як з нами зв’язатися?

Для зв’язку з нашими фахівцями, можна скористатися нашим сайтом залишивши заявку або зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Протягом декількох хвилин з Вами вийде на зв’язок черговий фахівець і проведе первинне консультування.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування наркоманії в Дубно
Следующая запись Лікування від наркоманії в Луцьку