07.05.2020   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування наркоманії в Сарнах

Лікування наркоманії в Сарнах

Лікування наркоманії в Сарнах Рівненської області можна пройти в нашому Центрі реабілітації «Здорова Країна». Фахівці центру вивчать проблему наркозалежності та підберуть правильний метод лікування наркоманії та інших видів завісімості.

Як проходить лікування наркоманії в Сарнах?

ДетоксикаціяЛікування наркоманії в Сарнах Рівненської області проходить за загальними принципами, але із застосуванням індивідуальних напрацювань фахівців. Як виглядає лікування наркозалежності в Центрі реабілітації «Здорова Країна»:

 1. Зняття абстиненції і очищення організму від шкідливих наркотичних токсинів. Даний захід проходить під цілодобовим наглядом лікарів з індивідуально підібраними препаратами. Додатково проводиться робота психологів, зміцнюється імунна система человека.
 2. Після детоксикації, фахівці переходять до вирішення проблем з психікою підопічного і розробляють систему індивідуального лікування. Дані методи стимулюють наркозалежної людини на терапію, і зароджують прагнення покинути вживання наркотиків. Добре на даному етапі з цим завданням справляється програма «12 кроків», яка дає можливість клієнту подивитися на себе з боку, проаналізувати своє життя. Після психологічних курсів та тренінгів, підопічний відчуває бажання змінити своє життя і повністю позбутися згубних прістрастій.
 3. Після купірування психологічної тяги, наші фахівці Центру реабілітації «Здорова Країна» проводять адаптацію до світу проживання. При цьому готуючи колишнього наркозалежного людини на виписку, створюється для нього окрема індивідуальна програма підтримки в соціальному житті:
 • графік відвідування психологів і наркологів Центру реабілітації;
 • програма проходження додаткових курсів «12 кроків»;
 • надається допомога в пошуку роботи;
 • по необхідності здійснюється допомога в зміні місця проживання;
 • створюється можливість цілодобової психологічної допомоги та підтримки.

Центр реабілітації «Здорова Країна» в Рівненській області, береться за вирішення всіх видів залежностей. Професіоналізм наших співробітників цього в допомогу.

Як змусити наркомана піти на лікування?

Лікування наркоманіїНаркомана важко вмовити почати реабілітацію. Причина цього криється в порушеному психоемоційному стані і брехливою впевненості в своєму прекрасному здоров’я. Якщо у Вас виникло бажання його змусити, то відразу, скажімо – киньте цю затію, бо, що вона крім негативного фактора користі не прінесет.

Нами відбувається, і змусить залежної людини подивитися на своє захоплення іншими очима. Дана система переконання називається – інтервенція.

Після заявки з Вами зв’яжеться фахівець Центру реабілітації та задасть деякі уточнюючі питання:

 1. Якими наркотичними препаратами користується Ваш родич?
 2. Який стаж наркоманії?
 3. В який час він знаходиться вдома?
 4. Яке психічний стан родича?
 5. Чи є у наркомана ознаки залежності ?

Замовивши дану послугу, варто завчасно підготувати місце для роботи на дому.Прекрасно підійде звичайна несуміжна кімната і відсутність посторонніх.

Провівши інтервенцію, наркозалежний отримує стійке бажання почати лікування від наркотичної пороку. Підготуйте необхідні речі для лікування:

 • спортивний костюм;
 • господарське мило;
 • рушник;
 • бритву і інші предмети особистої гігієни.

При необхідності, наші співробітники самостійно доставлять Вашого родича на реабілітацію в ЦР «Здорова Країна» .

Чому ми кращі?

 1. наркозалежністьНадаючи лікування наркоманії в Сарнах Рівненської області, ми зацікавлені в допомозі людям, так як Центр реабілітації «Здорова Країна» має необхідні знання.
 2. Ми працюємо в цілодобовому режимі і готові надати допомогу 24 години на добу.
 3. Для лікування нами використовуються тільки перевірені методи і програми, що істотно позначається на відсотку одужання.
 4. Наші фахівці більшою мірою обходяться без медикаментозного лікування, що добре позначається на загальному стані здоров’я.
 5. Лікування наркоманії в Сарнах проходить за програмою анонімності, що зміцнює шанси на правильне повернення в середу проживання, без психологічних травм.
 6. Невисока вартість і проводяться акції, знижки, роблять наші послуги доступними для багатьох.

Що собою являє наш Центр реабілітації?

Центр реабілітації «Здорова Країна» в Сарнах, знаходиться далеко від міської суєти, оточений зеленими насадженнями. Чисте повітря, комфортний парк відпочинку, затишні альтанки, все це добре позначається на психологічному стані підопічного. Територія має:

 • огорожу;
 • три житлових сучасних комплексу;
 • паркову зону відпочинку;
 • спортивний майданчик;
 • господарські будівлі (пральню, котельню, швейну майстерню, тепличні господарства);
 • процедурні кабінети.

Просторі кімнати проживання розраховані на 2-4 чоловік, в залежності від побажання клієнта. Кожна кімната обладнана всім необхідним для проживання, що створює лікуючим від наркотичної залежності атмосферу домашнього затишку.

Харчування в Центрі реабілітації призначається виходячи з необхідності і повністю прораховано на предмет корисних речовин і мінералів. Це покращує стан підопічного і прискорює процес очищення, саморегенерації клітин внутрішніх органів.

Як записатися на лікування?

Для запису на лікування наркоманії в Сарнах Рівненської області слід залишити заявку на нашому сайті і дочекатися відповіді фахівця.

Провівши з Вами попереднє консультування, буде прийнято рішення про дату запису на проживання, а в разі потреби проведення послуги «інтервенція».

Ми беремося навіть за безнадійно хворих підопічних, нам не страшні труднощі. Звертаючись до нас, Ви отримаєте гарантію на повне одужання.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування від наркоманії в Нетішині