15.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування наркозалежності

Лікування наркозалежностіНаркоманія – смертельне захворювання, яке не має кордонів свого впливу на людство і вражає всіх незалежно від їх статусу і приналежності. Дана хвороба входить в загальну систему Міжнародної класифікації захворювань. Так само як і багато патологій, вона має свою симптоматику, причини появи і наслідки, які можна виявити, тільки провівши діагностування організму. Також розвиваючись, вона викликає залежність, що є основним і змушує фактором вживання наркотиків.

Всі види наркоманії, є невиліковними патологіями, але при потрібному підході в методах, домагаються успіху і припиняють вживання токсичних наркотичних препаратів, що дає можливість наркоману перемогти хворобу. Таке стало можливим, після появи приватних центрів допомоги. Серед них, є Реабілітаційний центр «Здорова Країна», який проводить лікування з хорошими показниками зцілення від смертельної недуги.

Що необхідно для успішної терапії від наркоманії

Наслідок вживання наркотичних препаратів приносить в організм і життя людини залежність від наркотиків. Дане побічна дія дуже важко лікувати, але поступово крок за кроком даний стан можна перемогти, що вже неодноразово довів РЦ «Здорова Країна». Сторонні люди стверджують, що за допомогою медикаментозного лікування, таку залежність можна зняти в лічені дні, ніж вводять багатьох наркозалежних в обман. При цьому вони забувають сказати, що при наркоманії виникають два види залежності:

 • тяга фізична;
 • психологічна потреба.

Різниця між ними суттєва, якщо фізичну тягу до вживання знімають в карантині методами детоксикації та психологічного впливу із застосуванням заспокійливих засобів, то психологічну лікують ще на стаціонарі. Адже знявши тільки фізичну необхідність вживання, психологічна сторона після проходження курсів та прибуття в соціальне середовище життя штовхне на повторне вживання.

АмфетамінІснує думка, що термін лікування від наркоманії безпосередньо залежить від найменування наркотику і терміну його прийому. Так, це вірно, але крім всього цього наш РЦ «Здорова Країна», підходить до пацієнта в індивідуальному порядку, що створює умови для прискорення часу проходження реабілітаційних заходів.

Розроблені програми РЦ «Здорова Країна», виліковують від наркоманії і допомагають підопічному при поверненні в соціальний світ проживання. Всі методи підтримки засновані на щотижневих курсах аутопсихологічна терапії, де колишній пацієнт отримує досвід стримування від прийому наркотичних засобів. Такий підхід суттєво знижує повернення до наркоманії. Поступово крок за кроком, підопічний повністю відмовляється від вживання і живе повноцінним життям. Деякі думають, що терапію від пороку залежності можна пройти на дому – це груба помилка.

Терапія на дому

Лікування наркозалежності в домашніх умовах з теорії міркувань, заняття не становить труднощів, але на практиці відбувається зовсім інакше. Адже знавці і письменники не розуміють головне, що відмова від вживання спричинить виникнення абстинентного синдрому. Даний синдром, є основною симптоматикою наркозалежності. Він провокує побічні дії на організм, тому людина його в домашніх умовах не пройде. Адже при абстиненції, наркоман повністю втрачає контроль над своїми діями, відбувається поступовий або послідовний відмова роботи внутрішніх органів, скаче артеріальний тиск, починаються спазми м’язів. Людина на цьому етапі повністю впадає в агресивний стан, у нього починається «ломка».

Залежний від наркотиків людина, завчасно відчуває наближення абстинентного синдрому. Тому у нього є час на пошук чергової дози, а так як він знаходиться вдома і проходить лікування в домашніх умовах, він починає робити необдумані вчинки. Погано, коли він не зможе знайти дозу. Він починає відчувати перші симптоми і мати такі ознаки:

 • розширені або звужені зіниці;
 • потовиділення;
 • сильний озноб;
 • повністю втрачає апетит;
 • розвивається сильне почуття тривоги;
 • відсутність сну;
 • оніміння тканин організму.

Якщо після цих симптомів, наркоман не отримає чергову дозу, побічні чинники на організм посилюються і поступово додаються нові:

 • рясне слиновиділення;
 • галюциногенні чинники.

Через дві-три доби, після відмови від вживання наркотичних засобів, настає сильний головний біль, судомні неконтрольований руху. Це призводить до того, що підопічний починає постійно пересуватися, так як відчуває сильну тягучу біль в м’язах, яка при русі зменшується. При цьому, збільшується агресивний стан, тому він представляє смертельну загрозу для оточуючих його людей.

Після закінчення 78 годин, до виниклих симптомів додаються нові ознаки абстиненції:

 • рвотний рефлекс;
 • нудота;
 • втрата психологічного мислення;
 • пронос;
 • сильна втрата ваги;
 • можливо повне зневоднення організму;
 • свербіж шкірного покриву.

Скільки абстиненція триватиме, залежить від індивідуальних особливостей організму і тих коштів, які наркоман приймав в соціальному житті. Середній час протікання абстинентного синдрому близько 27 днів, але при тяжких формах доходить до 35-60 діб.

У такому стані, лікування вдома тільки погіршить стан наркомана і призведе до сильного психологічного пошкодження ЦНС.

При таких патологічних змінах, лікування наркозалежності в домашніх умовах повністю принесе серйозні наслідки для організму, тому Центр Реабілітації «Здорова Країна», не рекомендує займатися самолікуванням.

Як проходить лікування в РЦ «Здорова Країна»

Патологія наркоманії, це повний комплекс впливу на людський організм (психічне, фізичне, соціальне, духовне). Все це в купе, приносить повне руйнування людини як особистості і заганяє його в ізгої суспільства. При наданні допомоги в лікуванні РЦ «Здорова Країна» користується тільки качесівеннимі способами, які показали себе з позитивного боку. Якісні методи терапії:

 1. Соціальні терапевтичні заходи лікування. Здійснюючи даний вид лікування, хворого оточує здорове середовище життя, пацієнт проживає згідно з правилами встановленими цим співтовариством, яке знаходиться далеко від суєти життєвих буднів. Це заміська дача, де вони вчаться жити за людськими принципам в колективі здорових людей, разом проводять час, відпочивають, подорожують, ходять на риболовлю і так далі. Все це штовхає підопічного на переосмислення свого життя. При цьому проводяться психологічні курси відновлення психіки і фізичного здоров’я. Все це відбувається після купірування абстинентного синдрому в карантині РЦ «Здорова Країна».
 2. Американська система «12 кроків». Дана система лікування показала хороші результати боротьби із залежністю. Так як наркомани не розуміють свого тяжкого становища через психічного стану, то дана система повністю розкриває перед ними карти цієї вади і підносить все з повним усвідомленням проблеми. В даному методі все засновано на Вищих силах, які включаються і допомагають наркоману кинути вживати наркотичні препарати. Крім даних заходів, в лікуванні практикується фізичне оновлення людини і вироблення імунітету проти пороку. Система показала свою значимість і здатність повністю створити заперечення вживання наркотичних речовин.
 3. Лікування за індивідуальними методам психологічного вплив на підсвідомість залежної людини. Дані методи, добре працюють в комплексі системи «12 кроків», фізіологічних змін організму. Індивідуальний підхід до лікування, створює можливість переглянути своє життя, відчути свої помилки і спробувати почати будувати плани на подальше існування без пороку наркоманії. Всі стадії лікування, психолог повністю контролює і вносить свої корективи при необхідності.
 4. Зміцнення фізичного та духовного тіла підопічного. На даній терапії використовується фізична підготовка з психологічними факторами впливу на підсвідомість людини. Мета лікування – викликати інтерес і необхідне бажання до фізичних занять і повністю зародити в наркомана заперечення вживання зілля.

Всі ці методи, є найбезпечнішими і приносять відчутну користь організму людини, дають можливість повністю відмовитися від вживання наркотичних засобів і почати нове життя.

Терапія наркотичної залежності

Мета лікування – повністю спровокувати рішення відмови від вживання наркотичних засобів. Це рішення виробляється покроково і дає можливість поступового звикання до життя без наркотиків. Всі методи РЦ «Здорова Країна», знімають психологічну напругу, переконують наркомана в правильному виборі життя, виробляють повну відмову від прийому наркотичних препаратів, повертають підопічного в соціальну сферу життя новою людиною. Крім цього, відбувається повна зміна свідомості пацієнта.

РЦ «Здорова Країна», маючи величезний досвід в лікуванні наркоманії, робить все, щоб підопічний в період терапії зміг побороти фізичну і психологічну залежність від наркотиків. Для цього використовуються методи лікування психічної та фізичної залежності з різних методів лікування.

Якщо дивитися на загальну формулу лікування, то вона має такий вигляд:

 • повна детоксикація організму від наркотичних токсинів і шкідливих речовин;
 • купірування абстинентного синдрому в карантинному секторі Центру Реабілітації, методами
 • медикаментозного і психологічного впливу на організм людини.
 • навчання психологічним прийомам відмови від вживання наркотичних засобів;
 • проведення консультацій після курсів лікування і повна підтримка в соціальному світі проживання.

Проведення детоксикації організму

Це початковий етап лікування проводиться разом з ліквідацією абстинентного синдрому. Для розуміння пояснимо, що не можна вилікувати організм від наркотичного впливу, які не застосувавши чистку внутрішніх органів і всього організму в цілому. Для цього застосовуються такі методи:

 • спеціально підібрані дози сорбентів і протекторів для лікування організму;
 • фізична лікувальна гімнастика для наркозалежних підопічних, повністю прискорюють процес виведення наркотичних токсичних речовин;
 • процедури Східних методів лікування психічного і фізичного здоров’я;
 • народна медицина з застосуванням лікувальних відварів за старовинними методами варіння;
 • фізіотерапія з точковою дією на внутрішні органи людини;
 • використання сауни і російської лазні, прискорює процес чистки організму.

Пройшовши всі очисні заходи, організм наркомана повністю звільняється від токсичного впливу.

Купірування абстиненції

Ці заходи можна провести тільки в карантинному секторі Реабілітаційного Центру. Для цих цілей застосовується псіхокодіровка і медикаментозне вплив на організм людини. Медикаментозне зняття абстиненції, допомагає наркоману зняти синдром і повністю піти від фізичної залежності. Дані дії проводять за допомогою заміщення наркотичних засобів на лікарські препарати, що дає можливість приступити до лікування психологічної залежності від наркотиків.

Допомога в соціумі життя

Пройшовши повний курс лікування від наркоманії та залежності, підопічний отримує можливість повної допомоги від РЦ «Здорова Країна». Адже дуже важливо, як він сприйме нове життя і чи зможе в неї влитися. Для цього, в деяких випадках доводиться змінювати звичний спосіб життя, знайомих які могли стати причиною наркоманії.

Ми допомагає на даному етапі підопічному почати нове життя, надаємо і працевлаштовуємо на хорошу роботу, допомагає з житлом. Щотижня проводимо курси моральної підтримки, що дає підстави з упевненістю сказати, що повернення до колишнього життя не буде.

РЦ «Здорова Країна» – персонал і проживання

Після проходження і купірування абстинентного синдрому, пацієнт переводиться в стаціонар Центру Реабілітації. Тут йому надається можливість вибору умов проживання, що полягає в 1-5 місних номерах. Сучасна обстановка в них, дає можливість повністю забути про мету перебування в РЦ «Здорова Країна», що є основним чинником психологічного настрою на лікування.

Харчування проходить згідно дієтичним правилам лікування внутрішніх органів, що сприяє якнайшвидшому їх відновленню. Самі продукти вирощуються на тепличних господарствах центру, що дає можливість вживати в їжу корисні овочі і фрукти, які не містять шкідливих токсинів і ГМО. Харчування відбувається згідно з графіком прийому їжі 4-5 разів на день.

Персонал РЦ «Здорова Країна», проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, що дає право стверджувати про їхній професіоналізм.

Не бійтеся своєї проблеми і телефонуйте прямо зараз, адже зволікання сприяє швидкої смерті від небезпечного пороку наркоманії.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Фен як наркотик
Следующая запись Центр реабілітації для лікування алкоголізму в Рівному