13.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Анонімне лікування від наркозалежності

лікування від наркозалежностіІснує думка, що наркоманія вражає неспроможні сім’ї і жертвами стають в основному підлітки зі складних сімей. Це помилкова думка призводить до того, що батьки перестають звертати увагу на свого сина, який наданий сам собі. Ось тут і може статися непередбачуване – поразка молодого організму наркотичним зіллям. Залишившись без належної уваги з боку батьків, майбутній наркоман, починає шукати розваги і знаходить їх в середовищі нової компанії, яка вабить підлітка в незвіданий дорослий світ.

Батьки, зайняті своїми турботами про заробіток і нормальне існування сім’ї, замість надання уваги, відкуповуються від дитини видачею грошової допомоги. Такі щедрі дари від батьків переходять в рамки обов’язки перед дитиною. Не знаючи, куди б витратити гроші, підліток намагається знайти їм застосування і знаходить: нічні клуби, алкогольна продукція, наркотичні препарати для отримання ейфорійного стану. Думаючи, що вживання наркотичного засобу, це для достатнього підлітка гра, він пускається в найважчий пригода, яке з часом буде коштувати життя і прояву наркотичної залежності.

Поява наркозалежності

Залежність від наркотичних препаратів з’являється через свою зневагу здоров’ям, бажанням здаватися дорослою і самостійною особиною. Особливу роль в даному питанні можуть зіграти «друзі», які можуть підштовхнути на початок вживання наркотичного зілля. Часто це відбувається і з моральних причин: нерозділена любов, бажання посилити ейфоричний стан, проблеми з однолітками, нерозуміння оточуючих. Почавши вживати, йому здається, що він знайшов вихід зі складних життєвих ситуацій і захист від проблем. Адже рідним колись вислухати і підказати людині, як бути в тій чи іншій ситуації.

Спробувавши вперше вжити наркотик, молода людина, втрачає здатність здорового мислення і повністю забуває про проблеми, думаючи, що вони зважилися самі собою. Повторний прийом ставати бажаним і так триває недовго, адже після вживання деяких психоактивних препаратів, наркозалежність може проявитися з першої дози вживання. Наркотична залежність, як і інші хвороби, має свої стадії розвитку:

 1. Перша стадія. Після першого вживання, виникає психічний потяг до даного препарату, так як людина отримала сильне і яскраве ейфоричний стан, просто вживши препарат. Повторні прийоми наркотичних засобів, повністю вибивають з-під ніг людини, здорове мислення, а кимось сказані слова про нешкідливість вживання, стають основною причиною продовження. На цій стадії, наркоман відчуває постійне бажання прийняти і розслабитися, стає відлюдним і агресивним, змінює коло спілкування на «кружок» за новими інтересам. На період початкової стадії, фахівцями встановлено приблизний термін – 1-3 місяці, після чого починається друга стадія розвитку наркотичної залежності.
 2. Друга стадія. На цій стадії, в деяких випадках виявляється фізіологічна залежність від наркотиків. Пояснюючи простою мовою, організм, який звик до отримання ейфорійного стану і токсинів, при відсутності прийому чергової дози, проявляє фізичну абстиненцію.
 3. Третя стадія залежності від наркотичних засобів. При цій стадії, відбувається повне підпорядкування організму наркозалежного психічному знищеному станом. Починаються депресії, повна відсутність апетиту, погіршення пам’яті, агресія, ломка, при відсутності наркотичного препарату. При сильному прояві абстинентного синдрому, відбувається повна або часткова відмова в роботі внутрішніх важливих органів, включаючи серце і легені. Дана ситуація може привести до смерті залежного наркомана.

Всі перераховані ступеня залежності, можна розглянути і визначити візуально, але як правильно поговорити з залежним наркоманом і налаштувати його на лікування наркозалежності?

Як налаштувати хворого на лікування наркотичної залежності

Наша реабілітаційна клініка для лікування наркоманів «Здорова Країна», знає, як вмовити Вашого родича на проходження курсів реабілітації від наркоманії. Для цього, Вам необхідно прийти на прийом до наших психологам і розповісти причину горя. Після цього, Ви зможете замовити послугу «нарколог на будинок», де наші досвідчені співробітники зможуть знайти пояснення для Вашого родича, чому йому потрібно пройти курс лікування.

Правда існують і причини, за якими хворі на наркоманію люди відмовляються від проходження терапевтичного лікування від цієї вади. Одні з таких причин відмови від лікування:

 1. Боязнь поширення про проблему на всю округу проживання наркомана. Відразу розвіємо дана думка. Наш реабілітаційний центр і клініка здійснює повністю анонімне лікування від наркозалежності.
 2. Боязнь невідомого лікування, нерозуміння процесу, страх. Зняти дані страхи і побоювання, можна пройшовши екскурсійні заходи щодо території клініки «Здорова Країна».
 3. Сором за себе. Повірте, що багато людей, крім наркотичного потягу, потрапляли в ситуацію, коли соромно за свої вчинки і справи. Тому, якщо не вирішувати проблеми і не переступити цю ілюзію сорому, то перед Вами постане одна дорога до смерті.

Дана послуга, «нарколог на будинок», врятувала і підштовхнула багатьох наркоманів до правильного рішення. За що, зцілені люди, залишили багато приємних відгуків про нашу Наркологічної клініці «Здорова Країна».

Лікування в Наркологічному центрі і клініці «Здорова Країна»

Розвиток науки в сфері медицини, дає необмежені способи лікування наркотичної залежності. Але багато центрів допомоги наркоманам не вміють їх застосовувати на практиці, що робить дані види лікування неефективними. Проблема в тому, що немає індивідуального підходу до пацієнта. У нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна», до кожного підопічного підхід має індивідуальний вид, що в рази прискорює процес відновлення і лікування від цієї вади. Тому за основу береться загальна система терапії, яка підкріплюється індивідуальними способами і покроковими методами лікування. Що це собою являє – покрокове лікування?

 1. Даний і перший крок лікування проходить під цілодобовим наглядом фахівців. Детоксикація і купірування абстиненції, проходить в карантині Реабілітаційного центру «Здорова Країна». На цьому етапі, підопічний починає вивчати свій психологічний стан і здібності свого організму. Дане купірування абстинентного синдрому передбачає зняття збудженості організму від відмови вживання наркотичних засобів, медикаментозну терапію, чистка організму від шкідливих і токсичних речовин, є початковим етапом відновлення імунної системи і пошкоджених внутрішніх органів. У деяких важких випадках, застосовується замісна терапія, яка потім забирається за допомогою американської методики «12 кроків».
 2. Після проходження купірування абстинентного синдрому, підопічний перекладається на стаціонарне лікування. Подальший процес відновлення, проходить під контролем психологів і наркологів. Основне завдання, закріплення отриманих результатів після карантину, методами психологічного впливу і підтримки пацієнту.
 3. Широко застосовується фізіотерапія, що включає в себе:
 • проведення фізичних занять в сучасному спортивному залі;
 • народні методи відновлення внутрішніх органів людини;
 • групові заняття з психологом;
 • масажні заходи і процедури;
 • ароматерапія;
 • застосування Східних видів лікування і підтримки психологічного здоров’я;
 • прийом сорбентів і протекторів.
 1. Дієтичний стіл. Харчування призначається і проходить в залежності від стану хворого організму. Всі продукти харчування не містять шкідливих речовин і ГМО. Згідно стародавнім вченням, харчування – запорука здоров’я і міцної імунної системи. Дана процедура дієтичної терапії проходить і призначається в індивідуальному порядку.
 2. Адаптація після проходження лікування. Ці заходи проходять після повного курсу терапії від залежності наркотичних засобів. Як далі розпорядиться, своїм життям підопічний ми не знаємо, тому була створена служба підтримки колишніх підопічних в соціальному світі людей. Ми знаємо, що будь-яке лікування не проводилось від залежності, процес зриву можливий, тому при наближенні даного стану, підопічний може скористатися безкоштовною консультацією та допомогою, для зняття цього стану. Всі контактні телефони для допомоги працюють в цілодобовому режимі. Наш фахівець вислухає проблему, а при необхідності вишле групу допомоги на адресу звернувся хворого. Крім цього, кожен підопічний після лікування, зобов’язаний проходити психологічні курси реабілітації в нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна». Як показує практика, дані методи, врятували від зриву не одну людину.

Всі ці методи лікування від небезпечного і смертельної недуги, є обов’язковими. Порушення послідовності нашої системи або відмова від даних заходів, здатне повернути колишнього хворого на початковий етап розвитку наркотичної залежності, але при цьому дози вживання істотно збільшать.

Режим проживання і лікування на стаціонарі клініки

Наркологічна реабілітаційна клініка «Здорова Країна», для лікування наркоманів, передбачає правила і режим проживання. Кожному пацієнту буде запропонований свій індивідуальний режим лікування з загальними доповненнями від стану здоров’я:

 • ранковий підйом о 7.30, проведення ранкової лікувальної гімнастики, що дає можливість організму
 • прокинутися і прискорити процес метаболізму;
 • ранковий сніданок, що складається з корисних легких продуктів харчування;
 • ранковий обхід медичного персоналу: психологів, наркологів, терапевтів;
 • проходження процедур і прийом необхідних медикаментів;
 • груповий психотренінг;
 • обідній стіл;
 • відпочинок і особисте післяобідній час;
 • за бажанням підопічних в їх розпорядженні спортивні майданчики, спортивний зал з досвідченими
 • інструкторами, масажні процедури, басейн;
 • полуденок;
 • спільне дозвілля з розважальними програмами;
 • вечеря;
 • ознайомлення з новими методами лікування даної патології, допомога від психолога по необхідності.

Лікування наркозалежності яке проводить наша клініка «Здорова Країна», є самим дієздатним на території колишнього пострадянського простору. Наші фахівці, постійно вдосконалюють свої навички, виїжджаючи на курси підготовки до Європейських країн, що сильно піднімає їх кваліфікацію. Звертаючись до нас за допомогою, Ви можете не переживати і бути впевненими в позитивному результаті даного заходу. Ми чекаємо Ваших питань і пропозицій.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Чим зняти абстинентний синдром в домашніх умовах або в стаціонарі?
Следующая запись Наслідки фена – Лікування