13.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування від спайс залежності

Серед наркотичних препаратів останнім часом лідируючу позицію займають психотропні курильні суміші Спайса. Даний вид наркотику, набув широкого поширення серед молоді через свого невибагливого використання і легкодоступності. До цього можна додати і «сарафанне радіо», що створює ілюзію і думка про його нешкідливому вживанні в середовищі наркозалежних людей.

Багато наркоманів, вважають даний вид наркотику – дитячою забавкою, який сприяє отриманню ейфорійного стану без нанесення шкоди організму употребившего людини. Цей самообман, приносить велике розчарування в той момент, коли наркоман не може кинути вживати і розуміє, що безсилий проти даної речовини Спайс.

Реабілітаційний центр «Здорова країна», стикається з цією проблемою постійно. Всі, хто звернувся за допомогою, розповідають, що не рахували даний психотропний препарат небезпечним, за що поплатилися і отримали наркотичну залежність. Лікування від курильних сумішей Спайса і його вживання є, але воно ускладнюється тим, що залежність від даного наркотику в більшій мірі психологічне захворювання. Що ж таке психоактивну речовину Спайс, і якого його дію на людський організм?

Спайс – речовина сильного впливу на психіку людини

Кімната для куріння суміш Спайс, являє собою збір рослинної органічної субстанції. Загалом, своєму складі не приносить шкоди людському організму, але при додаванні психоактивних речовин, які мають наркотичну зміст, завдає істотної шкоди психічному здоров’ю вживають. При частому вживанні даних складових сумішей Спайса, надає і викликає психологічну залежність курця. Які ще наслідки приносить курильний збір для людини:

 • куріння даної суміші викликає різкі скачки артеріального тиску;
 • погано впливає на судини головного мозку та його сіра речовина;
 • гальмує розвиток і здатність сприймати світ;
 • погіршує роботу нейронів і клітин пам’яті головного мозку;
 • провокує панічні настрої, знищує послідовність мислення і дій;
 • надає на людину після вживання збільшених доз Спайса, ефект як від важких наркотичних засобів;
 • провокує галюциногенні бачення;
 • викликає стан ейфорії, що є основною причиною прийому наркотичної суміші.

Широке поширення отримав через свою невисоку вартість, що стає причиною вживання його підлітками. Основні місця проживання даного препарату це, нічні заклади, дискотеки. Даний наркотичний препарат – нічний мисливець на молодь і підлітків.

Основна проблема від вживання курильного отрути – лікування після вживання Спайса, дуже довгий і трудомісткий захід, що вимагає повної психологічної допомоги та зміни способу життя наркомана.

З чого складається ця курильна суміш Спайс, і який фізіологічний шкоду приносить наркоману його вживання?

Склад курильної суміші Спайс і його вплив на організм

Склад курильної суміші СпайсСклад курильної суміші спайс, залежить від цілей його використання і може бути різний у своєму вмісті. В основному, це десь одна третина тютюну на загальний обсяг наркотичних препаратів. Основним наповнювачем даного складу суміші, служить органіка з групи каннабіоідов, яка може мати як синтетичне, так і органічне походження. Крім перерахованих наркотичних трав і засобів, до цієї суміші може додаватися така органіка:

 • Предсказательная шавлія;
 • троянда гавайська;
 • блакитний лотос.

Всі ці трави, завдяки своєму вмісту, роблять на людину галлюциногенное вплив. Численні експерименти з компонентними речовинами органіки даних трав, довели вплив їх на фізіологічний стан наркозалежної людини. Яке негативний вплив приносить вживання курильної суміші на організм наркомана:

 • відбувається прискорене відмирання клітин мозку, без можливості їх відновлення;
 • в органах дихання людини, відбувається величезна скупчення токсичних речовин, здатних викликати передраковий стан;
 • скачки артеріального тиску прискорюють зношування кровоносної системи і судин;
 • впливаючи на дітородну частина системи людини, провокується виникнення безпліддя і поява еректильної дисфункції у чоловіків;
 • знищується імунна система і купірується можливість організму в боротьбі з вірусами і шкідливими мікроорганізмами;
 • руйнуються тканини внутрішніх органів, що призводить до виникнення некрозів і онкологічних патологій;
 • повністю руйнується психічний стан наркомана.

Все це призводить до серйозних наслідків для організму людини, що потрапила на гачок наркотичної залежності, тому лікування наркоманії від Спайса, дуже важке захід, що вимагає точного виконання, прописаних нашими фахівцями РЦ «Здорова країна», процедур і психологічних курсів реабілітації. Але це тільки вершина даної проблеми, основна і перша почнеться після повної відмови від наркотичних препаратів з появою абстиненції.

Наркотична залежність і абстинентний синдром

Як описувалося вище, курильна суміш Спайс, врозріз розповідями про її нешкідливості викликає психологічну наркозалежність. Тому, хто повірив в розповіді, про її нешкідливості, при різкому бажанні кинути палити дану дурь, стикається з абстиненцією, яку пройти самостійно вдома не представляється можливим. Спайс викликає сильну залежність від даного виду наркотику, а лікування проходить в більшій мірі психологічними методами купірування бажання вживати психотропний засіб. Що таке залежність від Спайса і як вийти переможцем абстиненції від даної курильної суміші?

Наркотична залежність має свої стадії розвитку, тому намагаючись пройти абстинентний синдром в домашніх умовах, потрібно розуміти на якому етапі знаходиться розвиток даної наркотичної патології. Які етапи розвитку наркотичної залежності:

 1. Початок вживання. На цьому етапі, залежність ще не виникла, що дає можливість вчасно зупинитися і відмовитися від небезпечного пороку.
 2. Наступний етап розвитку залежності – експерименти по збільшенню дози, для посилення ейфорійного стану.
 3. Прийом наркотичних препаратів, стає постійним заняттям, а відсутність чергової дози через відсутність грошових коштів, спровокує скоєння злочину. Поступове збільшення дози для прийому, служить теж ознакою розвитку третьої стадії залежності. При цій ситуації, відбувається передозування і смертельний результат наркомана.
 4. Відсутність контролю над вживанням і бажання постійно вживати наркотики спровоковане наркотичним психозом, при відсутності допомоги призводить до смерті.

Залежність можна перемогти тільки в Реабілітаційних центрах допомоги наркозалежним підопічним, так як лікування після прийому наркотичних препаратів, особливо що володіють психотропними діями, вимагає послідовності кроків і курсів психологічної допомоги наркоману.

Лікування від спайсаЩо стосується абстиненції, яка виникає після різкої відмови від вживання наркотичних препаратів або курильних сумішей, то вона купірується в карантинному секторі нашого РЦ «Здорова Країна» із застосуванням різних психологічних методів впливу на підопічного.

Може, буде потрібно при важкій формі наркотичної залежності, застосування медикаментозного заміщення наркотичних препаратів для зняття збудженості, так як в початковій стадії лікування, це один вихід для недопущення побічного ефекту відмови. Які симптоми прояву абстинентного синдрому при відмові від вживання наркотиків і що значить абстиненція?

Абстиненція – це стан фізичного і психологічного порушення, яке проявляється при відсутності отримання чергової дози наркотичної речовини. Прояв даного стану, проявляється при відмові від вживання або відсутність дози через брак коштів на її придбання. При цьому виникає «ломка», яка служить явною ознакою абстиненції.

Кожен наркозалежний підопічний, відчуває її наближення за ознаками:

 • розширені зіниці очниць;
 • потовиділення;
 • поява ознобу;
 • повна відсутність апетиту;
 • сильне почуття тривоги;
 • відсутність сну;
 • судорожні рухи кінцівок;
 • болюче стан м’язової системи організму;
 • перепади і скачки артеріального тиску.

Ці симптоми починають проявлятися за 3-4 години перед настанням абстинентного синдрому. Поступово абстиненція набирає обертів, що викликає судоми, сильний головний біль, спазми, психічні випади і агресивна поведінка, яке хворий перестає контролювати, що нерідко стає причиною важких злочинів. Через три доби, сильних болів, з’являється діарея, що створює зневоднення організму і сильний свербіж шкірного покриву.

Даний синдром триває до 30 днів і залежить від наркотичного препарату, який вживав наркозалежний чоловік і тривалості часу вживання.

Також крім перерахованих проблем, наркоман отримує психічний розлад на даному етапі виникнення абстинентного синдрому, що нерідко призводить до виникнення шизофренії і прояву галюциногенних видінь.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна»

РЦ «Здорова Країна», знає, як здійснити лікування наркоманії від вживання психоактивних курильної суміші Спайс. Наші методи і лікування після вживання спайса, широко застосовуються в інших центрах допомоги і приносять відчутні плоди оздоровлення наркозалежних пацієнтів.

Після появи бажання кинути вживати Спайс, потрапляючи до нас на лікування, наш підопічний проходить повну діагностику організму на предмет уражених наркотичним препаратом внутрішніх органів. Це дає можливість зрозуміти і визначити метод лікування підопічного, так як до кожного пацієнта нашого Реабілітаційного центру «Здорова Країна», застосовується індивідуальний підхід терапії.

Отримавши необхідні результати, наші фахівці направляють підопічного на карантин, де проходить купірування абстиненції і початковий курс психологічної допомоги по методиці «12 кроків». Купірування від даної патології та залежності від Спайса за часом може тривати до 3-х тижнів, і це найважчий час для охочого кинути вживати наркотичний препарат Спайс. Ми за допомогою різних методів і технологій, зможемо допомогти і полегшити страждання пацієнта, що поверне йому бажання вести здоровий спосіб життя.

Після карантину, наш підопічний перекладається на стаціонарне лікування, де пройде закріплення отриманих результатів після карантину.

Всі методи здійснення лікування від цієї вади, є суто ексклюзивними і пройшли тестування в Європейських країнах. Звертаючись в наш РЦ «Здорова Країна», Ви отримаєте другий шанс, який допоможе змінити свою долю і повернутися в соціальний світ.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування залежності від спайса – Центр реабілітації
Следующая запись Чим зняти абстинентний синдром в домашніх умовах або в стаціонарі?