29.04.2020   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Лікування від наркоманії в Нетішині

Лікування наркоманії в Нетішині
Наркозалежність в Хмельницькій області набуває катастрофічних показники і змушує родичів хворої людини зайнятися пошуком установ щодо вирішення даної проблеми. Центр реабілітації «Здорова Країна», проведе лікування наркоманії в Нетішині в короткий термін і дасть гарантію повного одужання залежної людини.

Центр реабілітації «Здорова Країна» – Нетішин

лікування наркоманіїНаш Центр реабілітації «Здорова Країна» розташований в найкрасивішому і мальовничому місці міста Нетішин на березі річки Горинь. Красива природа, свіже повітря, велика кількість зелених насаджень, створюють ідилію спокою і благополуччя для наших підопічних проходять лікування від наркоманії.

Територія Центру реабілітації «Здорова Країна» в Нетішині, має:

 • красиву паркову зону;
 • зручні для відпочинку на свіжому повітрі альтанки;
 • спортивні майданчики – любителям активного способу життя;
 • адміністративна будівля з фізіотерапевтичними кабінетами;
 • три житлові комплекси на 122 місця з комфортними кімнатами проживання;
 • теплиця;
 • пральня;
 • майстерні по ремонту одягу;
 • свою котельню, яка дає можливість автономного опалення.

Проживання

У кожному житловому комплексі створені комфортні та затишні умови проживання. У кожній кімнаті незалежно від кількості спальних місць є:

 • душова кабіна;
 • телевізор;
 • кондиціонер;
 • є точка доступу до Інтернету;
 • кнопки екстреного виклику персоналу.

лікування наркоманії лечение от наркомании наркомания нетешин

Умови, створені для проживання і лікування наркоманії, відповідають Європейським нормам і мають високу оцінку від перевіряючих органів.

Харчування

Для харчування своїх підопічних, нами розроблена система оздоровчого раціону. Фахівці Центру реабілітації «Здорова Країна» після отримання діагностичних даних, розробляють індивідуальне меню, що сприяє:

 • зміцненню здоров’я;
 • посилення імунітету;
 • прискорює процес виведення токсинів з пошкоджених органів;
 • постачає організм необхідними мікроелементами і вітамінами в потрібних кількостях.

Як проходить лікування наркозалежності?

Лікування від наркоманії в НетешиніЛікування наркоманії в Нетішині починається з повної діагностики організму надходить людини. За підсумками отриманих аналізів, наркоману прописують проведення детоксикації із застосуванням певних індивідуальних препаратів.

Очищення починається в карантині Центру реабілітації «Здорова країна» і триває до 21 дня, в залежності від вживаються ним наркотиків. У цей період з підопічним працюють психологи, наркологи, психотерапевти, консультанти по хімічним залежностям.

У деяких випадках, до хворого допускаються родичі, що дає йому впевненість у підтримці і вселяє в наркозалежного впевненість в правильних діях. Після карантину, підопічний переходить на стаціонарне лікування недуги.

Другий крок до одужання бере свій початок з психологічної підготовки. Програма «12 кроків» і авторські напрацювання психологів, народжують в наркозалежної людини мотивацію на здорове життя. Лікування наркоманії в Нетішині і методи застосовуються фахівцями Центру реабілітації «Здорова Країна»:

 1. Психологічне лікування. Захворювання наркозалежності – психологічна проблема людини. Якщо фізіологічну ломку можна зняти за допомогою очищення організму, то психічну тягу знімають методом покрокової терапії. Широко застосовується програма «12 кроків», психокорекція, психологічні тренінги групового та індивідуального характеру.
 2. Медикаментозне лікування. Для цього застосовуються опіоїдні блокатори, підшивка і так далі. Цей метод необхідно використовувати в купе з психологічним лікуванням та під особливості кожної людини окремо.
 3. Замісною терапією. Даний метод нами застосовується при складних випадках захворювання і не є основним.

Ми, працюючи зі своїми підопічними, намагаємося проводити програму «12 кроків» .Наші лікування наркоманії, є новим і постійно модернізується в залежності від розробок вчених, що прискорює процес одужання.

Ми гарантуємо, що після нашої терапії, людина повернеться в соціальний світ проживання, новим і повністю зміненим. Ми даємо високу оцінку своїм здібностям.

Більш докладно методі і системі лікування можна дізнатися на первинному консультуванні.

Які послуги можна отримати, звертаючись до нас?

Центр реабілітації «Здорова Країна» надає такі послуги:

 1. «Інтервенція» – система переконання наркозалежної людини про необхідність лікування наркотичної порка.
 2. Терапія від тютюнової залежності.
 3. Лікування наркоманії.
 4. Зняття ігрової залежності (ігроманія).
 5. Лікування алкоголізму.

Всі методи, що застосовуються нами, показали прекрасні результати і повернули до життя понад 1000 осіб.

Як потрапити на прийом до фахівців нашого центру?

наркозалежністьЗапис на первинне консультування відбувається через наш сайт. Залишивши заявку, з Вами зв’яжеться фахівець Центру реабілітації «Здорова Країна» і проведе попередню співбесіду.

Після чого, Вам запропонують варіанти вирішення проблеми і час відвідування наших фахівців.

За необхідності нами передбачений виїзд на Вашу домашню адресу і проведення програми «інтервенція».

Ми знаємо свої можливості і з упевненістю заявляємо – рішення Вашої проблеми ми беремо на себе незалежно від складності захворювання.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Лікування від наркоманії в Ковелі
Следующая запись Лікування наркоманії в Сарнах