09.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Залежність від солей, симптоми і як лікуватися?

У двадцятому столітті в світ прийшло багато відкриттів пов’язаних з медициною в сфері охорони здоров’я. Дані винаходи служили для допомоги в забезпеченні здорового способу життя і лікування різних недуг у людей. Але не всі вони як з’ясувалося, набагато пізніше, приносили зцілення, багато хто з них несли в соціальне середовище руйнування, страх, біль, в деяких випадках смертельний результат. Одним з таких оманливих препаратів є МДПВ.

Даний препарат був винайдений для підтримки фізичного тонусу людини в постійному активному стані, знімав втому, стреси, змучених життєвої суєтою людей. З’явившись на ринку продажів в офіційному вигляді, його стали застосовувати для схуднення, зняття втоми, добавок в ванну. Даний препарат «солі для ванн» істотно став допомагати людям, але приховані форми його побічних дій привели до серйозних наркологічним наслідків – залежності. Які приховані побічні дії він проявив:

 • повний розлад в роботі внутрішніх органів людини;
 • порушення психіки і морального стану людини;
 • викликає залежність від солей;
 • повне руйнування тканин головного мозку.

Продаючись легально в аптечних павільйонах, психотропний препарат став популярний серед молоді, так як він вживався різними способами і не вимагав сильних приготувань, він додавався в курильні суміші, коктейлі, внутрішньовенними ін’єкціями, навіть як нюхальний наркотичний засіб.

Правда був і величезний недолік – це неможливість правильно розрахувати допустиму дозу при вживанні, що нерідко призводило залежних наркоманів до передозування психотропною речовиною.

Що являють собою «солі для ванн»

Лікування залежності від солейПсихотропний засіб «солі» складається з кристалічного вмісту, що нагадує за зовнішнім виглядом цукровий пісок. Кольорова палітра від чисто-білого до сірого кольору. При впливі на порошок повітряних мас, вступає з ними у взаємодію, тому для його зберігання використовуються спеціальні контейнери з щільною кришкою. Має запах свіжого увлажненного картопляного крохмалю, картоплі.

МДПВ синтетичне психотропний засіб, створене на основі мефедрона, надає сильну дію на центральну нервову систему. Після вживання починає свою дію протягом 5-9 хвилин. Завдяки цьому має ще одне розмовна назва «швидкість». Завдяки своєму психотропного впливу на організм створює такі ж ефекти, як і від екстазі, при збільшених дозах ефект від вживання нагадує прийом кокаїну.

При вживанні викликає стан ейфорії протягом 5-9 хвилин, що збільшує його попит в нічних розважальних закладах. Крім ейфорійного стану приносить підняття настрою, фізичні збільшені здібності, хорошу розумову активність. Даний психотропний препарат з перших проб прийому приносить психологічну залежність в організм людини, а повторне вживання повністю підпорядковує собі наркомана. Дану залежність від побаченого психотропної дії препарату зняти власними силами неможливо, що вимагає звернення до спеціалізованих наркологічні центри. Які симптоми несе за собою вживання «солі»:

 • постійне невпинний рух, сильна фізична активність;
 • відсутність бажання спати, відпочивати;
 • галюциногенні бачення;
 • сухість в ротовій порожнині, потрібно збільшене вживання рідини;
 • неконтрольовані рухи тіла психікою людини;
 • безладна і незрозуміла мова;
 • агресивна поведінка.

Така поведінка наркозалежного несе серйозний ризик для оточуючих його людей. Втрачений контроль над психічним станом штовхає на безрозсудні дії і вчинення злочинів. Так як моральні норми поведінки гасяться психотропним препаратом, після скоєння протиправних дій відсутня будь-яка форма прояву жалості, сорому, відчуття провини за скоєні вчинки. В такому стані наркозалежний потребує термінової госпіталізації та негайного лікування, так як зруйнована психіка і сильна інтоксикація організму може принести своєму носієві великі проблеми зі здоров’ям, суїцидні неконтрольовані дії.

Лікування наркозалежних від «солі» в домашніх умовах

Вживання за компанію психотропного препарату «солі» з першого разу здатне викликати психічну залежність. У прагненні не відставати від своїх «друзів» людина стає повністю залежний від психотропного препарату, що за статистикою медичних наркологічних центрів реабілітації є основною причиною збільшення кількість залежних від даного препарату. Як можна кинути вживання «солі для ванн» в домашніх умовах? Таке питання з кожним роком все частіше звучить від людей, що потрапили в залежність.

Увага! Зняти залежність від вживання «солей» в домашніх умовах неможливо, лікування повинно здійснюватися тільки в комплексі з психологічним впливом і застосуванням медикаментозної терапії.

Побічні дії психотропного препарату «солі» на організм

Побічні дії від солейДля розуміння проблеми вживання психотропної наркотичного засобу, потрібно знати, що препарат має на психіку сильний вплив і викликає крім слабко фізичної залежності сильну психічну. Якщо фізіологічну можна лікувати за допомогою препаратів, заспокійливих засобів, то психологічну залежність потрібно прибирати поступово, інакше лікування не принесе бажані плоди.

Постійна нестача наркотичного засобу для наркомана, змушує його жити в пошуках чергового заробітку на дозу. Так відбувається постійно, життя від дози до дози. Так само є і прояв абстиненції, яку пройти самостійно не вийде з-за її симптоматики. Спроба самостійно пройти абстинентний синдром при розвиненою психологічної залежності принесе повне руйнування ЦНС, створить умови для прояву шизофренії.

Увага! Лікування від наркотиків можна проводити в домашніх умовах тільки при відсутності залежності.

Залежність від вживання «солей» має свої симптоми:

 • сильна втрата у вазі за короткий проміжок часу;
 • ноги і пальці рук мають синюватий відтінок;
 • втрата сну;
 • депресія;
 • тривожність;
 • підозріле ставлення навіть до близьких людей;
 • панічний стан.

Лікування в реабілітаційних центрах «Здорова країна»

Наші спеціалізовані наркологічні центри «Здорова Країна» мають величезний досвід в зціленні сольових наркоманів. Потрапляючи до нас на прийом, втомлені від пороку наркозалежні люди часто цікавляться, як за короткий час можна кинути вживати «швидкість», «солі»? Даємо відповідь. Лікування залежності від солей, відбувається поступово крок за кроком і не швидке заняття. Виконуючи всі вимоги наших фахівців, ми можемо істотно скоротити час перебування на стаціонарі, але для цього потрібна віра в зцілення і найголовніше необоротне бажання пацієнта. Лікування залежності від солей – наші методи:

 1. В першу чергу по прибуттю в наші центри, фахівці проведуть огляд стану пацієнта і призначать необхідні діагностичні заходи, в які ходять: загальні аналізи сечі, крові; УЗД. Тільки після отриманих даних від проведення діагностики буде призначено комплексне індивідуальне лікування.
 2. При здійсненні терапії в наших центрах перший етап проходить в карантинному боксі, що дасть можливість підопічному перемогти абстинентний синдром і виробити бажання кинути вживати наркотик «швидкість». Даний етап проходить під цілодобовим наглядом наших медичних працівників, що дасть можливість швидкої допомоги в купировании синдрому, що в домашній обстановці не представляється можливим.
 3. Так як наркотик «солі для ванн» має синтетичне походження, він завдав серйозні пошкодження внутрішніх органів людини. Тому за допомогою УЗД і біохімічним аналізом крові з’ясовуються вогнища ураження і ступінь завданої шкоди організму, що дає можливість точкового впливу на уражені ділянки організму. Призначається прийом сорбентів і протекторів в системі з фізіопроцедурами, а так же народних методів лікування.
 4. Проходження курсів психологічного і фізичного відновлення людського організму.

Хочеться відзначити, що лікування від солей являє собою систему покрокової терапії, що приносить відмінні плоди в купировании залежності в подальшому житті підопічного і виробляє здатність сказати тверде і впевнене «ні» наркотичному вживання. Наші центри мають відмінні відгуки колишніх пацієнтів і подяки від їхніх родичів.

Пройшовши повний курс лікування залежності від психотропних наркотичних препаратів, ми за згодою колишнього пацієнта надаємо роботу, що в даній ситуації зміцнює впевненість у правильному виборі людини.

Для таких пацієнтів існують екстрені чергові номери, що в соціальному середовищі проживання дасть можливість у разі необхідності отримати швидку і кваліфіковану допомогу при виникненні зриву.

Умови проживання на території центру

Проживання в момент надання послуги лікування залежності від «солі» є 3-4 місцеві палати з сучасними меблями і всім найнеобхіднішим для здійснення лікування. У наших центрах здійснюється 3-4 разове дієтичне харчування згідно з отриманими даними при діагностиці, що дає можливість прискорити процес одужання. Так само на території центрів створені тренувальні спортивні зали, для зміцнення фізичного стану пацієнта. Досвідчені інструктори проведуть індивідуальні заняття, згідно дозволеним способам тренувань в залежності від стану здоров’я підопічного.

Умови проживання на території центру «Здорова Країна» відповідають домашній обстановці, а в деяких випадках набагато краще, що сприяє прискореному одужанню пацієнта.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Следующая запись Лікування наркоманії – Реабілітаційний центр в Рівному