13.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Наркотик фен і його наслідки

Наркотик фен і його наслідкиАмфетаміни, наркотики, які отримали велике поширення через своїх психотропних впливів на людський організм і психіку людини. Застосовується для збільшення психоемоційного стану та збільшення життєвого тонусу. Сильно сприяє посиленню фізичних здібностей, при повній відсутності нерішучості. У народі, отримав розмовна назва Фен.

Завдяки своїм неординарним здібностям, широко застосовувався в Японської армії в загонах «камікадзе». Після збільшеної дози вживання, дані бійці, без розуміння того, що відбувається, йшли на смерть обвішані вибухівкою, при цьому, не відчуваючи страху. Після російсько-японської війни, багато з повернулися японських солдатів придбали сильну залежність від даного засобу. Після проведених дослідів і досліджень, були доведені сильні побічні дії на організм, що послужило повним його забороною в вільному продажу. Що таке фен, і які наркотик надає дії на організм вживає наркомана?

Що таке наркотик фен

Фен (амфетамін) – отримане синтетичним шляхом засіб для стимуляції ЦНС. Властивості даного препарату Фена, від його прийому:

 • збільшує розумову активність;
 • підсилює фізику людини;
 • загострює почуття;
 • викликає ейфорійний стан і ефект;
 • істотно піднімає настрій употребившего наркомана;
 • усуває бажання сну і вживання їжі.

Рясне вживання даного засобу приносить повну психічну і фізичну залежність від психотропного препарату. Крім цього, фен наркотик, надає шкоду на внутрішні органи, викликаючи різні серйозні патології і психічні відхилення.

Види і його поширення в середовищі наркоманів

Амфетаміни мають свої відмінності між собою на молекулярному рівні. Наркотики і види препаратів фен. Всього їх три види:

 1. Найбільш важкий своїми діями вважають – Левоамфетамін, який має яскраво виражений психотропний ефект.
 2. Менш токсичний, ніж Левоамфетамін – декстроамфетамін, що володіє менш вираженими психотропними впливами на людину і його психіку. Після вживання приносить людині менше побічних дій.
 3. Чи не має сильного токсичного впливу на людину – Ліздексамфетамін.

Основним наркотичним препаратом для продажу на наркотичному ринку, є Левоамфетамін, набагато рідше можна зустріти декстроамфетамін, так як має меншу психічний вплив на організм людини і психіку. Поширення відбувається в різнобарвною таблетованій формі або у вигляді порошку сіро-білого відтінку.

У медичній практиці, широко застосовують декстроамфетамін і Ліздекстроамфетамін. Призначення походить від порушення уваги і СДУГ, часто використовують для схуднення і зняття нападів сонного стану.

Що приносить людині вживання Фена

Наркотик Фен, приносить наслідки після вживання дуже важкі і викликає зародження залежності від разової дози прийому. Шкода від фена на організм людини великий, а причиною стають його синтетичні складові. Крім цього, наркоман, починає відчувати:

 • психоемоційний сплеск стану;
 • короткочасний кайф (ейфоричний стан);
 • посилюється робота нейронів головного мозку, що покращує розумову роботу і реакцію організму;
 • багаторазово підсилює м’язову силу і здібності;
 • проявляються галюциногенні бачення.

Проявилося стан після амфетаміну, залежний наркоман повністю втрачає почуття страху, що створює його життя і оточуючим людям небезпеку. При цьому, Фен наркотик, приносить побічні дії і ефект:

 • нестабільність артеріального тиску (скачки);
 • прискорене кровообіг, викликане сильним серцебиттям;
 • судорожні рухи тіла;
 • втрата контролю над станом психічного і емоційного виду;
 • розвиває психічну і фізичну залежність від Фена;
 • порушується зір, так як зіниці перестають реагувати на відстань до предмета;
 • повністю знищується імунна система людини (лімфатична система);
 • психоз.

Після другого і подальшого рази прийому, доза постійного застосування, перестає, приносить бажаний прихід ейфорійного стану, що служить психологічною поштовхом збільшення кількості прийому або дози. Так поступово зароджується психоз, після амфетаміну.

Психоз після амфетаміну – ознаки

Психоз після амфетамінуПри постійному прийомі Фена, виникає необхідність в постійному збільшенні дози. Даний стан, може спровокувати омертвіння клітин головного мозку відповідають за отримання ейфорії і вироблення гормону щастя. Не отримавши бажаного стану, наркоман починає проводити повторне вживання, що призводить до психозу або передозуванні психотропною наркотичним препаратом. Психоз від Фена, має свої ознаки і симптоми.

Психоз в початковому своєму розвитку нагадує першу стадію шизофренії, що проявляється в появі галюцинацій. Це провокує психічний розлад, при якому пропадає межа між реальністю і дійсністю. Даний стан може спровокувати напади агресії, що принесе непередбачені наслідки після прийому амфетаміну.

Потрапивши в мережі амфетаміну, наркоман має сильну психологічну залежність, а це в свою чергу робить його безпорадним перед феном. Фен і його симптоматика, наслідки від вживання:

 • залежний наркоман стає параноїком;
 • яскраві і кольорові галюцинації, що включає в себе слухові і нюхові відчуття;
 • сильно збуджений стан;
 • збої в мовних оборотах;
 • відсутність спокою і посидючості, постійне пересування;
 • паніка і страх.

Той, що вживає наркотик фен, залежний наркоман має великі проблеми зі здоров’ям внутрішніх органів, і його виникли наслідки закінчуються розвитком шизофренії. Дану патологію, можна лікувати, при своєчасному зверненні в Реабілітаційний Наркологічний Центр.

Знищена імунна система від вживання Фена

Вживаючи наркотичний засіб Амфетамін, організм одержує величезну кількість токсинів, які накопичуються в органах і лімфатичної системи людини. При цьому, імунна система, не встигає виводити з організму і органів шкідливі речовини, що призводить до збою в їх роботі.

Забита система захисту людини, не справляється зі своїми функціями, і починає пропускати віруси, які перероджуються в патологічний хронічне захворювання. При цьому страждає печінка, нирки, лімфатичні вузли, відбувається омертвіння мозкових клітин.

Наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна», настійно рекомендує в терміновому порядку пройти детоксикацію організму і лікування від пороку залежності. Відсутність реагування на дану проблему призведе до розвитку психозу, зупинці дихання, ниркової недостатності, цирозу печінки. Все це смертельні патології для людського організму.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна» – лікування від Фена

Лікування наркоманії в РівномуЛікування від залежності Амфетаміну – складний захід. Наркотик фен, складається із синтетичної основи, тому амфетаміни, набагато важче виводяться з організму.

Тому на першій стадії лікування, в першу чергу проводиться чистка організму (детоксикація). Даний захід сприяє виведенню токсинів і шкідливих наркотичних речовин з організму і органів хворого.

Правда, перед даними процедурами, Реабілітаційний центр «Здорова Країна», проводить ретельне дослідження і діагностику організму на предмет виявлення пошкоджених органів. Даний метод, дасть повну картину здоров’я та послужить напрямком для призначення індивідуального лікування.

Детоксикація організму від психотропної речовини Фен, не їсти лікування. Тому необхідно пам’ятати, що даний захід, зніме тільки отруйний момент з організму хворого наркомана. Основна проблема – абстинентний синдром, який проявиться відразу після відмови від вживання наркотичних препаратів. Що таке абстинентний синдром?

Абстиненція від Фена

Фен і вживання його, приносять наслідки виникнення залежності. Так як препарат має психоактивну вміст, він сильно впливає на психічну складову захворювання. При відмові від вживання наркотичного засобу амфетамін, організм починає його вимагати, що в психічному плані, так і в фізичному. Дане дія заснована тим, що даний препарат став незамінним в обмінних процесах органів і організму в цілому.

Брак, важливого для обміну речовин Фена, призводить до збою роботи всіх життєво важливих органів. Ця ситуація стосується і психічного стану. Отримуючи гормон щастя, мозок звик байдикувати, що призводить до виникнення повторного вимоги доставки наркотичного засобу в кров і ЦНС. Лікування від абстиненції після вживання амфетаміну, складне і покрокове захід, які проводять в Реабілітаційних наркологічних центрах.

Фен як наркотик, має сильні наслідки свого вживання для організму, тому все лікування від залежності наркотичного препарату проводиться в етапному режимі.

Етапи лікування від наркотику Фен

У нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна», для лікування від залежності психотропних засобів, застосовують новітні світові розробки психологічних програм, заходів фізіотерапії, використання народних коштів лікування для посилення імунної системи людини. Лікування від даної патології складається з трьох етапів:

 1. Початковий етап лікування. На даному етапі застосовується карантинні норми проживання, проводиться детоксикація організму з висновком наркотичних токсинів і шкідливих речовин з організму за допомогою сорбентів, протекторів, народних способів медицини, фізіопроцедур. У карантині, хворий повністю пройде абстинентний синдром і початкові курси психологічного відновлення ЦНС. Це найбільш важкий час для нашого пацієнта. Постійно перебуваючи під наглядом наших фахівців, підопічний повністю буде захищений від побічних дій відмови від вживання наркотичного препарату Амфетамін. Дана процедура триває від 20 днів і до 36 діб. Все залежить від виду амфетаміну застосовуваного наркоманом і його здатності навчання методам психоемоційної підтримки. У деяких випадках, при знаходженні в карантині, підопічному буде дозволений візит близьких родичів, які зможуть підтримати його в нелегкій початковому етапі лікування від залежності наркотичних засобів. Після пройденого карантину, хворий переходить на стаціонар Реабілітаційного центру «Здорова Країна».
 2. Другий крок лікування. На цьому етапі, підопічний отримує можливість закріпити отримані результати в карантинному секторі Реабілітаційного центру «Здорова Країна». Як це відбувається? З підопічним проводяться індивідуальні заходи по стабілізації психічного і морального здоров’я, проходить відновлення внутрішніх органів за допомогою спеціальних методів лікування і чищення внутрішніх органів людини. Для життя і лікування, наш РЦ «Здорова Країна», надає нашим підопічним комфортні умови лікування та одужання. Хворий пройде повторне обстеження організму і внутрішніх органів, що дасть для порівняння дані і здійснить повторну коригування лікування. Широко застосовуються масажні процедури, які покращують кровотік хворого і прискорюють виведення токсинів з пошкодженого організму. Практикуючі методи лікування в нашому РЦ «Здорова Країна», найрізноманітніші, чого тільки коштує допрацьована під наш менталітет американська система «12 кроків». Дана система добре показала себе в Європейських країнах, як основний метод лікування від пороків залежності, але допрацьована нашими фахівцями, істотно змінила відсоток зцілених від недуги людей.
 3. Третій крок терапії. Даний крок грунтується на адаптації підопічних до соціального світу людей, адже після лікування, багато хто з них сильно переживають, і боятися повернення. Дані методи здатні підтримати колишнього пацієнта РЦ «Здорова Країна», в соціальному світі проживання і запобігти можливий зрив на минуле життя.

Звертаючись в Реабілітаційний центр «Здорова Країна», Ви отримуєте допомогу від професіоналів своєї справи. Ми намагаємося надати допомогу всім підопічним і не робимо виключення на статус і матеріальне становище хворого.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Наслідки фена – Лікування
Следующая запись Вплив фена на організм