15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Побутовий алкоголізм ознаки у жінок і чоловіків

Побутовий алкоголізм ознакиЩо називають побутовим пияцтвом? Лікарі називаю побутовим пияцтвом, дії людини і образ його життя пов’язаний з розпиванням алкогольної продукції в домашніх умовах. Багато хто називає цей стан як хвороба, але це не є так. Це більш підходить під пояснення – погана звичка. Побутове пияцтво і звички вживати спиртні напої, засноване на традиції, відзначати свято з великою кількістю спиртного, накривати стіл для друзів при цьому виставити на стіл звичний атрибут пляшку алкоголю або слабоалкогольного напою.

При такому способі життя, це стан може супроводжувати людину постійно протягом його життя. При цьому доза вживання не буде збільшуватися і залишиться на колишньому рівні. Найнеприємніше в цій ситуації, що найчастіше такий вид пияцтва переходить в серйозне захворювання – алкоголізм. Як розпізнати побутове пияцтво і алкоголізм? Що це приносить людині? Які ознаки побутового пияцтва у жінок і у чоловіків? Для початку спробуємо розібратися в причинах цієї звички.

Які причини побутового розпивання алкоголю

Будь-яке розпивання алкоголю супроводжується певними причинами. Для побутового пияцтва вони такі:

 1. Величезна кількість вільного часу. Такий стан неробства, штовхає людину на пошук чим себе зайняти у вільний час. Тому краще, що він собі знаходить, є випивка. За цим заняттям він без зусиль знайде собі компанію. Часто такою компанією стають підлітки та молодь, якій нічим зайнятися, а цей захід створить комфортне для них часу.
 2. Певні традиції та звички. На всі значущі заходи, у жінок і у чоловіків, прийнято розпивати спиртне. Це стає своєрідним ритуалом і необхідністю. Навіть при отриманні паспорта – обов’язково необхідно виставитися, так як це прийнято майже у всього населення країни.
 3. Компанія. Спілкуючись в середовищі любителів вживати алкогольну продукцію, не всі зможуть сказати немає, коли починають пригощати чаркою зілля, адже відмова від прийому може образити пригощали людини. Тому, основною причиною побутового розпивання, є – за «компанію».

Це основні причини появи побутового пияцтва. Дане розпивання алкоголю має свою класифікацію.

Побутове пияцтво – класифікація

Вживають алкогольну продукцію люди, діляться фахівцями на групи:

 1. Ті, що п’ють помірними дозами один або два рази на місяць. Це в основному громадяни, які збираються для проведення автор днів народжень, організація свята або урочистої події.
 2. Епізодично вживають спиртні напої. Це громадяни випивають від 2-4 разів на місяць.
 3. Ті, що п’ють систематично. Це вже, коли прийом прирівнюється до 150-350 мл спиртної продукції в тиждень.
 4. Постійно п’ють. Дана група осіб, вживає алкоголь від 350-550 мл двічі на тиждень.
 5. Хронічно п’ють громадяни. Вживання відбувається більше одного разу в день не менше 120 мл за прийом.

Які ознаки побутового розпивання алкоголю (пияцтва)

Побутовий алкоголізм ознаки його розвитку. Даний стан виникає внаслідок святкових днів, заходів, відзначення днів народження і багато іншого, що може стати приводом для розпивання спиртного. Все залежить від даної ситуації або стану справ у навколишньому середовищі соціального проживання. Відмітна риса побутового алкоголізму – здатність відмовитися від прийому в будь-який момент, навіть перед початком застілля. Якщо довелося випити, то у таких людей повністю відсутній агресивна поведінка. Після свята, виявляють почуття сорому за своє негарне поведінку.

ознаки побутового розпивання алкоголю

Які відмінності побутового розпивання від хронічного стану алкоголізму

Багато хто починає плутати пияцтво і алкоголізм, що призводить до повністю нерозуміння проблеми. Побутове пияцтво та алкоголізм мають свої відмінності між собою. Для того, щоб розібратися з цим, наведемо кілька явних відмінностей даних станів людини:

 1. Побутове вживання не є захворюванням, що не скажеш за алкоголізм. Побутовий п’яниця може запросто відмовитися від прийому спиртного в будь-який момент, включаючи початок застілля. Що стосується алкоголіка, він зробити це не зможе без сторонньої допомоги. При відмові від вживання у нього проявляється агресія і своєрідна ломка (абстиненція).
 2. При захворюванні на алкоголізм, в організмі людини відбуваються певні зміни, які не дадуть можливості хворому відмовити собі в бажанні прийняти чергову порцію спиртного. При відсутності чергової дози, у алкоголіка проявляється сильна агресія, хворобливий стан, абстинентний синдром. Якщо побутової любитель міцних напоїв після п’янки на ранок відчуває свою провину, то алкоголік вимагає чергової дози прийому.
 3. Важке захворювання алкоголізм – розвивається патологія. Розвиваючись у хворого, він повністю втрачає контроль над своїм станом і живе однією думкою – доза алкоголю і де її взяти.

Стан любителя побутового розпивання, дуже небезпечно переходом в алкоголізм. Думаючи, що це просто вживання заради забави, і він зможе відмовитися від алкогольної продукції в будь-який час, людина може перебувати в першій стадії залежності від алкоголю.

Побутове пияцтво і перехід до алкоголізму

Властивості алкогольного зілляСпиртні напої, як наркотик. Вони також викликають ейфоричний стан, провокують розслаблення нервової системи, викликають почуття повного благополуччя. Все це призводить вживає людини до повної залежності від прийому. Поступово, почуття, отримані від постійної дози прийому, притупляються, що призводить до збільшення норми вживання. Це перша ластівка виникнення першої та початкової стадії алкоголізму. Отримав дане стан чубків здатний контролювати вживання алкогольної продукції, але не зможе уявити себе на вихідні без чергової дози алкоголю або пива.

У даній ситуації, визначити початкову стадію може тільки професійний нарколог. Виявивши в собі ознака постійного збільшення споживаної дози, слід в терміновому порядку пройти консультування у нарколога.

Як врятуватися від переходу побутового розпивання до алкоголізму

Виявивши ознаки збільшення дози спиртного, необхідно вчасно зупинитися або повністю відмовитися від вживання алкогольної продукції. Так як побутове пияцтво і алкоголізм не мають чітких меж переходу, необхідно для себе створити певне табу на прийом алкогольної продукції. Для цього, чітко прораховують постійні норми при застіллях, без додаткових надбавок і походів по магазинах. Особливо важливо розуміти, що побутовий алкоголізм ознаки якого є майже у всіх відзначають різні заходи людей, повинні постійно знаходиться в тих же рамкам прийому. Для цього, до будь-якого застілля потрібно правильний і обережний підхід.

Існують і інші заходи, які зможу зупинити розвиток цієї вади залежності і повністю зняти ризик прогресування алкоголізму:

 • провести консультування в РЦ «Здорова Країна» у нарколога;
 • пройти повне обстеження на предмет ураження внутрішніх органів;
 • замовити детоксикацію організму в РЦ «Здорова Країна»;
 • знайти собі заняття, яке відверне від необхідності вживати алкогольні напої;
 • приділяти більше часу сім’ї і роботі, що зможе допомогти виробити тверду мотивацію відмови від вживання.

Це все первинна допомога при початковій стадії алкоголізму, але люди в основному не беруть даний час і потрапляють в наркологічні установи з другої стадії залежності (алкоголізму). Як і де лікувати розвивається алкоголізм?

Реабілітаційний центр «Здорова Країна» – лікування алкоголізму

лікування алкоголізмуЛікування алкоголізму, для нашого реабілітаційного центру «Здорова Країна», не є серйозною проблемою. Згідно з нашими статистикам, дане захворювання лікується зі 100% гарантією. Для лікування нами застосовуються тільки перевірені способи, які вже змогли зарекомендувати себе з кращого боку. Чого тільки варта програма «12 кроків».

Дана програма виникла ще в 30-ті роки двадцятого століття і не сильно зазнала змін за пройдений час. Правда, відразу скажемо, що вона розрахована під Європейські стандарти життя. Тому, нами була проведена доробка під наші реалії, що істотно збільшило швидкість лікування від небезпечної недуги алкоголізму.

Як проходить лікування від даної патології?

При надходженні на лікування, підопічний проходить повне обстеження, що дає можливість підібрати правильно медикаменти для проведення детоксикації організму. Після чого, підопічний проходить карантинні заходи, які знімуть з нього абстинентний синдром (ломку), пройде повне очищення організму від шкідливих токсинів і речовин. Все це займає деякий час і в середньому проходить до 17 діб.

Після карантину, пацієнта переводять на стаціонарне лікування, де проходить психоемоційний відновлення психіки, фізичного стану здоров’я, за індивідуальними програмами лікування. Основне заходи – початок проходження програми «12 кроків», яка складається з покрокової системи зцілення психічного і фізичного здоров’я.

Професійний підхід до лікування з боку наших фахівців, не залишають шанс захворювання на алкоголізм. Ми даємо 100% гарантію повного одужання підопічного і супроводжуємо його в соціальній сфері життя. Даний підхід повністю знімає загрозу повторного зриву на прийом алкоголю.

Предыдущая запись Як позбутися від пияцтва?
Следующая запись Тяга до алкоголю – Лікування в центрі реабілітації