15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Як позбутися від пияцтва?

Позбавлення від алкогольної залежності самостійноПостійно вживаючи алкогольну продукцію, настає момент, коли людина задається серйозними питаннями. Навіщо я вживаю алкоголь? Як кинути пити самостійно вдома? Як самостійно позбутися від алкогольної залежності? Правда, одного бажання і проявилося сумніви в даній ситуації недостатньо. Для початку даних заходів необхідно тверде рішення і психологічний настрой зробити задумане.

Якщо багато хто думає, що це зробити просто і легко, вони не розуміють проблеми даного заходу і наслідків які це принесе для організму алкоголіка. У світі існує достатньо прикладів, коли НЕ просихаючи довгий час, людина змогла залишити смертельну звичку і стати на шлях правильної здорового життя. Для розуміння проблеми алкоголізму, необхідно знати, що це таке і які наслідки несе дана патологія залежності від алкогольної продукції.

Алкоголізм – захворювання?

Багато фахівців схиляються до думки, що вживання алкоголю не шкідлива звичка, а серйозне захворювання людини. Дане захворювання має фізичну залежність і психологічну складову хвороби. Проблема вживання спиртного сильно впливає на соціальний розвиток людей, їх сімейне благополуччя, роботу і існування. Оточення хворого на алкоголізм, схильне постійних стресів і агресії з боку хворої людини.

Які причини захворювання

Фахівці стверджують, що дане захворювання, є спадковою патологією, але алкоголіками не народжуються, а стають. Тому, основна причина закладена у вихованні дитини та її проживання. Існують і інші не менш важливі причини, які штовхають людину на вживання алкоголю:

 • психологічні проблеми в сім’ї;
 • втрата близької людини (розлучення, смерть);
 • втрата роботи;
 • купірування невпевненості в собі;
 • компанія, постійно вживає алкогольні напої;
 • неробство;
 • протест проти життя і несправедливості.

Ці причини найчастіше стають початком вживання алкогольного зілля, але підсумок один – знищення свого здоров’я і соціального статусу здорового і нормального людини. Проблема алкоголізації організму, полягає в тому, що позбутися від пияцтва і кинути пити самостійно самому – не вийде, без допомоги фахівців наркологів. Правда, при незначних пошкодженнях організму і початковому етапі виникнення залежності від алкоголю, все можна спробувати самолікування.

Властивості алкогольного зілля

Властивості алкогольного зілляДля того щоб почати лікування від алкогольної залежності, необхідно для початку зрозуміти, що це за захворювання і які наслідки воно приносить людині. Адже неможливо лікуватися, не розуміючи і не знаючи свого «ворога» і його слабкі і сильні сторони.

Ще з давніх-давен, люди вживали алкогольну продукцію в різних її формах і видах. Етанол, який міститься в спиртному, повністю змінює поведінку і впливає на психічний стан людини. Вживаючи алкоголь, люди прибирають моральні заборони, піднімають собі настрій, відчувають свою безкарність. Ця здатність спиртного, стала мати головне місце для зняття напруги психічного стану, усуває стресові ситуації. На підсвідомому рівні, бачачи, як вживають алкогольні напої батьки, діти починають розуміти, що почавши пити, вони стають дорослими.

Згідно зі статистикою, великий сплеск вживання доводиться на наш час. Все це пов’язано з різноманітністю алкогольної продукції і удосконалення технології отримання спирту (етанолу). Крім цього, в крові кожної людини закладено, що не один захід ні проходить без розважального напою. Не висока ціна, теж служить важливим фактором поширення у вживанні спиртного. Існуючі плюси прийому спиртного, не можуть перестрибнути і негативний вплив на організм людини спирту (етанол). Розвивається залежність проявляється не відразу, що дає можливість їй зміцнитися на моральному і фізичному рівні.

З медичної точки зору на дану проблему, виходить все навпаки. Вживання алкоголю в необмежених нормах призводить людський організм до серйозних проблем зі здоров’ям:

 • руйнування ЦНС людини;
 • знищення психоемоційного здорового існування;
 • приносить хвороби серця;
 • руйнує судини головного мозку;
 • розвиває хронічні захворювання печінки, нирок, шлунка;
 • створює неможливість репродуктивної сфери життя людини.

Багато хто думає, що приймаючи алкогольну продукцію, вони зможуть захистити організм від інфекцій та інших серйозних захворювань. Це все придумані історії для пояснення вживання алкоголю. Етанол, може допомогти тільки при зовнішньому застосуванні як дезінфектор і антисептичний засіб. Беручи спирт всередину, людина завдає собі більш серйозної поразки, ніж інфекційні захворювання і наслідки даного вживання набагато важче.

До основних поразок внутрішніх органів і організму, не варто забувати і про психічний розлад, що виникає при постійному розпиванні спиртних напоїв. Люди при отриманні алкогольної дози втрачають повний контроль над своїм станом і стають агресивними, що служить здійсненню важких злочинів. Тому, людина з даною патологією алкогольної залежності, є небезпечним для соціального миру і свого оточення. Це підтверджується і тим, що кинути пити самостійно залежний від спиртного не може, а нестача чергової порції прийому призводить до сильної ломки і виникнення абстинентного синдрому, який пройти, самостійно не вийде.

Які стадії алкоголізму бувають

Зародження алкогольної залежності відбувається поступово і ділиться на кілька етапів розвитку. На початковому першому етапі людина відчуває звичайне бажання вжити алкоголь, але при цьому у нього відсутня фізіологічна залежність від прийому спиртного і не проявляється абстиненція. Це з’явитися тільки при другій стадії розвитку цієї залежності. На третій стадії, відбувається повна розумова деградація людини, що дає можливість отримувати ейфоричний стан від невеликих доз вживання або навпаки повністю відсутня здатність отримати кайф, що призводить до алкогольного психозу. У цій ситуації кинути пити самостійно, а тим більше піти від алкогольної залежності самостійно буде неможливо і призведе хворого до смертельного результату від отруєння етанолом.

стадії алкоголізму

Чим більше стадія розвитку алкогольної залежності, тим важче хворій людині відмовитися від вживання алкоголю і повністю вилікуватися від пороку алкоголізму. На першій стадії позбавлення від алкоголізму відбувається зазвичай рішучим наміром кинути пити, у чому йому зможуть допомогти народні методи лікування і професійні поради наркологів. У двох інших зможе допомогти тільки спеціалізований реабілітаційний центр «Здорова Країна». Реабілітаційний центр зможе створити необхідні умови і мотивацію на проходження лікування від патології алкогольної залежності.

Алкоголізм у жінок

Позбавлення від алкогольної залежності, дуже складна справа, особливо у жінок. Жіноча стать схильний даної патології не менше ніж чоловіки і пояснюється це особливостями психоемоційного стану та фізіологічними відмінностями. Так як жінки, найменш схильні до психологічними збоями нервової системи і більш спокійно реагують на стресові ситуації, їх процентне співвідношення менше ніж у чоловіків з алкогольної патології. Правда, така стійкість до алкоголізму призводить до того, що дане захворювання набагато серйозніше позначається на їхньому здоров’ї, а лікування потребує більш правильного підходу.

Як кинути пити самостійно

Як позбутися від алкоголізму самостійно, найчастіше питання, яке можна почути в нашому реабілітаційному центрі «Здорова Країна». Лікування від згубної звички не призведе до бажаного результату, поки хвора людина не зрозуміє необхідність даний реабілітаційних заходів.

Багато хворих на алкоголізм, не можуть зрозуміти, що вони заганяють себе в кут смертельного пороку і їм необхідне лікування. Тому, нами створені умови і послуги, які допоможуть розібратися в своєму житті і зрозуміти, що продовження прийому спиртного приведе їх до плачевного підсумку існування і смерті. Тільки маючи чітку мотивацію на лікування або пройшовши послугу «інтервенція», яку надає РЦ «Здорова Країна», можна приступати до усунення патології залежно від алкоголю. Родичі алкоголіка, часто намагаються почати лікувати хворого без його відома, що в більшості випадків призводить до серйозних проблем зі здоров’ям. Навіть кинувши пити на якийсь час, людина знову починає пити, але тепер у великих кількостях і нормах. Адже, усунувши фізичну залежність самостійно, психологічна необхідність вживання, в один прекрасний момент потребують прийому спиртного і почне наздоганяти згаяний час відмови. Як позбутися від алкоголізму і повністю перемогти недугу алкогольної залежності?

Якщо людина твердо вирішив кинути вживати алкогольну продукцію, то для цього, існує кілька перевірених способів. При цьому, необхідно розуміти, що кожен організм унікальний і вимагає правильного підходу до лікування. Такі заходи на дому не проводяться, але все ж на першому етапі розвитку алкогольної залежності можна спробувати.

Багато прикладів, коли прийнявши тверде рішення зав’язати пити, хворий за допомогою своєї сили волі зміг пройти поріг залежно та повністю вилікуватися від недуги, але таких випадків дуже мало. Будь-яке лікування від залежності вимагає повного ізолювання від зовнішнього дратівної фактора і оточення, яке стало причиною даної патології. Тим більше що виявляється абстинентний синдром не дасть можливості закінчити розпочате захід і призведе до серйозних ускладнень в психоемоційному плані і проблемами з фізіологічним здоров’ям людини. Так як позбутися залежності від вживання алкогольної продукції?

Медикаментозні методи терапії

Тільки звернувшись до професіоналів РЦ «Здорова Країна», можна розраховувати на отримання правильної допомоги і 100% гарантії лікування недуги. Багатьма фармацевтичними компаніями розроблені різноманітні медикаменти, для того, щоб кинути вживати алкогольну продукцію. Але для того, що б лікувати ними, необхідно враховувати особливості кожного організму і його якості, алергічні реакції і багато іншого. Ще слід пам’ятати, що дані кошти, є тільки допоміжними процедурами. Основне лікування необхідно проводити на психологічному рівні. Для цього, РЦ «Здорова Країна», пропонує для терапії від залежності програму «12 кроків», яка показала хороші результати лікування цієї недуги. Тільки такий підхід допоможе хворому повністю піти від даної патології і не дасть зірватися на повторне вживання спиртних напоїв.

Для допоміжних заходів від алкогольної залежності використовуються препарати, які викликають огиду до спиртного. Дані лікарські препарати, впливають на людське психологічний стан і призводять до негативних наслідків після вживання алкогольної продукції, що створює в мозку людини розуміння, що алкоголь це отрута. Такі засоби вживаються про тіло людини і мають свій термін давності, за який алкоголік розуміє, що спиртне призводить до серйозних побічних наслідків на організм. Найпоширеніші медичні препарати з даної серії:

 • тетурам;
 • антабус;
 • еспераль;
 • налтрексон;
 • Лідевін.

Інші медичні препарати, що використовуються для терапії від алкоголізму, повністю знімають фізичну залежність від спиртного. Для цього використовують бензодіазепіни. Дані кошти, впливають на клітини головного мозку, як і спирт Етанол. Правда, дане лікування призводить до сильної залежності від психотропного препарату, що робить дане лікування недоцільним.

Всі методи лікування з медикаментозними засобами, проводять тільки з комплексом психологічної допомоги та програм впливу на психоемоційний стан.

Кодування від алкогольного вживання

Найбільш поширеними методами свого часу були різні способи кодування. Це свого роду лікування гіпнозом і впливом на підсвідомість хворої людини. Проблема даного лікування полягає в тому, що дані методи не всім підходять і залежать від сприйнятливості і психологічного сприйняття даного лікування. Ніхто не зможе переконати хворого на алкоголізм, що він тепер не буде пити, так як його особиста думка зворотне. Тому після курсів, деякі залежні люди продовжують пити, що призводить їх до повної деградації в соціальному світі проживання. Як позбутися від алкогольної залежності правильно і без повернення до колишньої патологічно небезпечної життя?

Реабілітаційний центр «Здорова Країна»

Лікування наркоманії в РівномуНаш РЦ «Здорова Країна», повністю виліковує залежність від алкогольної та наркотичної залежності. Для лікування застосовуються методи психологічного та медикаментозного лікування. Кожному пацієнту нашого реабілітаційного центру, призначається індивідуальна терапія, в залежності від стану організму. Це дає можливість повністю виключити побічний вплив на організм різних методів лікування. Все проходить суто анонімно, що дає хворому морально психологічний спокій після повернення в соціальний світ проживання.

Лікування передбачає проходження програми «12 кроків», яка не сприймає прийом медичних препаратів для лікування. Препарати застосовуються тільки на перших порах зняття абстинентного синдрому, купірування психічних побічних явищ, підтримання внутрішніх органів людини. Терапія ділиться на етапи:

 • детоксикація організму;
 • купірування абстинентного синдрому;
 • відновлення здоров’я організму та імунної системи людини;
 • проходження програми «12 кроків»;
 • вироблення психоемоційного розуміння в правильності відмови від вживання алкогольної продукції;
 • підтримка після реабілітації підопічного в соціальному світі проживання, що дає можливість повністю
 • уникнути повторення на зрив і прийом алкоголю.

Створені методи і технологія лікування від алкогольної залежності, вже врятували не одну тисячу чоловік. Звертаючись до нас за допомогою, можете бути спокійні в результаті лікування. Ми знаємо, як лікувати хворого з даною патологією і даємо 100% гарантії його одужання.

Предыдущая запись Кодування від алкоголізму як це відбувається?
Следующая запись Побутовий алкоголізм ознаки у жінок і чоловіків