15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Як впоратися з алкогольною залежністю?

Як боротися з алкогольною залежністюЗалежність від вживання алкогольної продукції знищила не одну сімейне життя. Почавши приймати алкоголь для підняття настрою або для заспокоєння нервового стресу, алкоголік не зміг вчасно зупинитися, що розвинуло в ньому залежність. Неважко уявити, через які неприємності проходять родичі такої людини, в той момент, коли алкоголік захоплює себе черговою порцією спиртного. Правда, це тільки вершина даної проблеми.

Почавши невпинно приймати алкоголь, людина повністю втрачає здатність контролювати свій психоемоційний стан, що створює пряму загрозу не тільки самому вживає, але і його близького оточення. Що можна зробити, щоб алкоголік зважився на реабілітацію від смертельного пороку пияцтва? Як боротися з патологічним алкоголізмом при відмові від лікування? Як впоратися з алкогольною залежністю? Ці питання для багатьох нерозуміючих дану проблему, залишаються основними протягом довгого часу.

Реабілітаційний центр «Здорова Країна» в Рівному – єдиний шанс зупинити розвивається порок. Наші методи лікування даної патології, вже неодноразово показали себе в справі і врятували не одну тисячу оступилися людей. Серед наших методів існують психологічні курси купірування бажання вживати спиртні продукти і методи кодування із застосуванням новітніх технологій і препаратів.

Що значить кодування і психологічні курси впливу

В даний час, наркологія змогла виробити за допомогою науки додаткові методи лікування алкоголізму, які стали найбільш гуманні по відношенню до хворої людини. Найбільший прогрес був отриманий у вигляді «кодування від алкоголізму», що створило умови швидкого і якісного лікування патології залежності.

Використання методів кодування, створюють умови повного негативного ставлення до вживання алкогольної продукції. Це виражається в зворотної реакції на вживання, замість отримання ейфорії, хворий отримує побічні дії:

 • втрата свідомості;
 • відмова роботи внутрішніх органів;
 • блювота;
 • повішення температури;
 • і багато інших негативних проявів в організмі.

Все це сприяє повної відмови від спиртного і виробляє в організмі залежної людини розуміння, що алкоголь – отрута. Іншими словами, з’являється рефлекторне стан, що вживання алкоголю шкодить здоров’ю, що вже було доведено на власній практиці.

Як боротися з алкогольною патологією, Вам зможе підказати Реабілітаційний центр «Здорова Країна» в Рівному. Даний центр, за свою нетривалу роботу, зумів врятувати достатню кількість втратили надію алкоголіків. У нашому великому переліку послуг, існують:

 • послуга «нарколог на будинок»;
 • послуга по мотивації на лікування «інтервенція»;
 • надання екстреної наркологічної допомоги.

Про кожній послузі, ми постараємося розповісти найбільш докладно, що дасть розуміння проблеми алкоголізму.

«Нарколог на будинок» – Реабілітаційний центр «Здорова Країна»

РЦ «Здорова Країна», надає допомогу в домашніх умовах. Для цього була створена послуга надання допомоги «нарколог на будинок». Проводячи цю замовлену послугу, потерпілий отримує зняття психосоматичного стану, детоксикацію організму. Для цього застосовуються спеціальні розчини, які вводяться в організм людини внутрішньовенно. Як кажуть в народі – крапельниця. Що дає ця процедура?

Нарколог на будинокБагатьом відомо ще зі шкільної лави, що організм людини, це ціла система автономного існування, зі своїми відновними здібностями. Той, що вживає алкоголь або наркотик людина, повністю блокує здатність регенерації, що призводить організм у стан повного знищення. Тому, при різкому відмову від вживання, організм, що включив в свій внутрішній обмін токсини даних продуктів, вже без них не зможе правильно працювати, що провокує абстиненцію (вимога організму токсинів алкоголю і наркотиків).

Абстиненція, яка виникає, здатна повністю зупинити роботу внутрішніх органів, що призведе залежної людини до смертельного результату. Тому, для зниження дії абстинентного синдрому, в першу чергу проводять чистку організму, що дає можливість вивести основні шкідливі речовини з організму. Надалі, очищення проходить поступово за допомогою народних методів детоксикації із застосуванням правильно розписаних фізіопроцедур.

Проводячи ці заходи на дому, фахівці РЦ «Здорова Країна», знімуть початковий етап виникнення абстинентного синдрому, що дасть можливість надати допомогу організму і запустити систему самовідновлення. Це не є лікуванням від патології залежно, як багато хто вважає. Тому, мотивуючи свої дії цим, відбувається повна відмова від реабілітації в подальшому, що є серйозною помилкою. Що дає цей захід, так тільки полегшує стан від алкогольного або наркотичного отруєння організму на деякий і короткий час. Лікування від даних патологій алкогольної і наркотичної залежності, вимагає покрокового і правильно поставленого лікування.

Використання даної послуги, надасть тимчасову допомогу при одноразовому вживанні алкоголю і приведе людину в нормальний життєвий тонус, а це дасть можливість вирішити термінові невідкладні справи в «тверезому вигляді», ніж багато і користуються. Змусити алкоголіка піти самостійно на крок повної реабілітації неможливо, так як на ранній стадії розвитку алкоголізму, він не вважає себе хворою людиною. Що можна зробити, щоб змусити алкоголіка почати лікування в Реабілітаційному центрі допомоги? Відповідь на це питання є – замовлення послуги «інтервенція» від РЦ «Здорова Країна» в місті Рівне.

Інтервенція – метод переконання на лікування

У людини, яка отримала алкогольну залежність, повністю змінюються життєві принципи і пріоритети. Для них багато, що у нормальної людини викликає огиду, стає нормою життя і принципом поведінки. Все це створюється пошкодженим морально-соціологічним і психічним станом. Людина в такому положенні, не здатний вирішувати серйозні питання, а необережні висловлювання про його стан, викликають агресію і негативне соціальне поведінка.

ІнтервенціяЯк бути в даній ситуації і що необхідно зробити, щоб хворий прислухався і став на шлях виправлення? Реабілітаційний центр «Здорова Країна», пропонує комплексну послугу – «інтервенція». Як відбувається ця послуга?

Перед проведенням госпіталізації хворого, його необхідно підготувати і отримати від нього згоду на проведення лікування. Тому, перед цією процедурою, ми проводимо Вам консультацію. Дане консультування проходить в РЦ «Здорова Країна». Консультування за цією послугою – безкоштовне захід.

Тільки після проведення консультування та з’ясування проблем підопічного людини, наркологічна спеціальна група здійснює виїзд на адресу проживання хворого. Основне завдання – відродити мотивацію на проходження лікування від алкоголізму. Досвідчені психологи і наркологи, проводять бесіду з залежним від алкоголю людиною, без застосування медикаментів і фізичного насильства. У 98%, алкоголік після бесіди, сам виявляє бажання піти на крок реабілітації і повного оздоровлення організму.

Сама тема і методика бесіди, повністю запатентована нашим РЦ «Здорова Країна», і є комерційною таємницею центру допомоги залежним людям. Бувають випадки, коли родичі потерпілого від алкоголю людини, не хочуть оплачувати його лікування, що призводить до вирішення про лікування в домашніх умовах. Чи можна вилікувати алкогольну залежність на дому?

Терапія від алкоголізму на дому

Терапія від алкогольної залежності, дуже важке заняття. Особливо страждають найближчі родичі хворого, так як вони повністю бачать стан хворого і сильно переживають за його самопочуття. Залежність від спиртного, має ряд побічних дій при відмові від вживання, що сильно позначається на здоров’я підопічного і його психічний стан. Особливо важко проходить сам процес абстинентного синдрому, який без допомоги фахівців в домашніх умовах майже неможливо пройти.

Багато хто думає, що Реабілітаційні центри спеціально говорять про те, що в домашніх умовах вилікувати алкогольну залежність не виходить, щоб заманити на лікування в свій центр. Це помилкова думка. РЦ «Здорова Країна», говорить про це для того, щоб Ви не зробили фатальну помилку, так як після даних спроб трапляються непередбачувані ситуації, коли хворий втрачає можливість психічного відновлення і отримує розвивається шизофренію. Чого варті тільки побічні ефекти від абстинентного синдрому:

 • руйнування психоемоційного стану людини;
 • відмова роботи внутрішніх органів;
 • розвиток хронічних захворювань;
 • відсутність контролю над своїми діями в період «ломки», що призводить до можливих скоєних злочинів з метою пошуку чергової дози вживання;
 • скачки артеріального тиску;
 • зупинка дихання, смерть.

Як лікувати Вашого родича, вирішувати Вам, так як він в своєму стані не зможе прийняти правильне рішення. РЦ «Здорова Країна», настійно рекомендує скористатися професійними послугами своїх співробітників, що дасть можливість 100% поставити на ноги свою рідну людину.

Терапія від алкогольної залежності в РЦ «Здорова Країна»

Як уже писалося вище, терапія від алкогольної залежності складний і довгий процес. Складність його не в купировании фізичної залежності, а в знятті психологічного бажання вжити алкоголь. Адже, будь-яка залежність – це більшою мірою психологічні відхилення людини.

Лікування від залежності спиртного, складається з певних етапів, які завдяки своєму покрокового підходу створюють чудо і повертають хворого в соціальний світ проживання. Які етапи даного лікування практикує наш Реабілітаційний центр «Здорова Країна»?

лікування від наркозалежностіОсновний і перший етапдетоксикація організму. Даний захід знижує впливу відмови від вживання алкоголю на організм людини. Очищаючи внутрішні органи від токсинів алкогольної продукції, відбувається запуск системи самовідновлення організму, так як вміст патологічно небезпечних шкідливих речовин істотно зменшується і не усуває роботу лімфатичної системи людини.

Наступним етапом лікування від патології алкоголізму, є купірування абстиненції, яка проявляється при повній відмові від вживання спиртного. Іншими словами, відбувається зняття «ломки», що з’явилася від відсутності чергової дози вживання. Це складний процес, так як залежність від алкоголю ділиться на два види:

Фізичну залежність можна зняти за допомогою медичних препаратів, заспокійливих засобів, проведенням детоксикації, фізіотерапією, кодуванням. З психологічною залежністю, необхідний акуратний покроковий курс лікування.

Як проходить лікування від фізичної залежності

При терапії, підопічний проходить повну діагностику організму, що дає можливість призначити індивідуальне лікування даної патології. Після цього, хворого супроводжують в карантинну зону, де йому належить за допомогою наших фахівців пройти абстиненцію і повну детоксикацію організму. Для цього застосовуються методи народної та Східної терапії, крапельниці зі спеціальними розчинами медикаментів, психологічна підтримка підопічного за програмою «12 кроків». У деяких випадках, застосовують заспокійливі нервову систему препарати.

Сам курс лікування від фізичної залежності займає 14-27 днів. Після чого, підопічний перекладається на стаціонар РЦ «Здорова Країна», де триває лікування від психологічної залежності із залишками фізичного залежного впливу на організм хворого.

Лікування психологічної залежності від алкоголю

Після перекладу в стаціонар Реабілітаційного центру «Здорова Країна», підопічний повторно проходить діагностування організму, що дає можливість коригування призначеного лікування. Після чого, хворому прописують масажні процедури, певну фізіотерапію, психологічні аутотренінги, ароматерапію, фізичні лікувальні вправи.

У цей період, в залежності від стану хворого, проводиться кодування на підсвідомому рівні за допомогою гіпнозу, методом підшивки медичного препарату, проходить вивчення системи американських дослідників «12 кроків».

Все це створюється в індивідуальній формі, тому виникнення побічних ефектів від лікування повністю відсутня.

Проживання в РЦ «Здорова Країна»

Для проходження реабілітаційних заходів, після карантину, підопічному надається комфортна палата на 2-5 чоловік. У кожній окремо взятій кімнаті, знаходиться все найнеобхідніше для лікування і проживання, великі вікна, дають хороший огляд лісосмуги і невеликого ставка, навколо якого зручно пересуватися.

На території, крім цього, розташовані альтанки, лавочки. Велика кількість зеленого насадження, грають морально психологічну роль в реабілітаційних заходах, що дає хворому спокій і гарантію гарного відпочинку після проведених процедур.

Також на території Реабілітаційного центру знаходиться стадіон, тенісний корт, комплекс спортивного відновлення фізичних здібностей. Все це створено, для затишку та комфорту проходять лікування підопічних.

Харчування

Раціон підібраний кожного пацієнта індивідуально, відповідно до його станом здоров’я, що дає своєрідну терапію і відновлення внутрішніх органів потерпілого організму. За день, харчування здійснюється від 3-5 разів. Всі продукти для столу підопічних, проходять ретельну перевірку на предмет токсинів і шкідливих речовин.

Конфіденційність проходження терапії

У нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна» в Рівному, лікування і реабілітація проходить анонімно, що дає можливість спокійного повернення в соціальний світ проживання. Ми знаємо, як боротися з алкоголізмом і врятуємо Вашого родича від смертельної небезпеки.

Предыдущая запись Детоксикація організму
Следующая запись Кодування від алкоголізму як це відбувається?