13.11.2018   ·   Наркозалежність   ·   Пока нет комментариев

Вплив фена на організм

З’явився аналог ефедрину – Амфетамін, є потужним психостимулятором Центральної нервової системи і набрав найбільшу популярність в середовищі студентів і молодого покоління. Правда про наслідки вживання не думає ніхто. Амфетамін в максимально короткі терміни, а іноді від першого вживання даного наркотику, надає непоправне вплив на організм людини і провокує сильну залежність від даного виду психоактивної речовини.

Що таке Амфетамін? Який вплив він робить на вживають його наркоманів? Які видимі ознаки вживання він має? Які наслідки він приносить, що має від нього залежність? Як врятуватися від цієї вади? Що буде якщо почати нюхати фен? На всі ці питання, Реабілітаційний центр «Здорова Країна», постарається відповісти в даному матеріалі.

Амфетамін – наркотик несе смерть

Як фен впливає на організм людиниДля того щоб зрозуміти, що таке синтетичний препарат Амфетамін і як він діє на організм, потрібно розуміти для чого його створили. Синтетичне наркотичний засіб Амфетамін (Фен), має здатність стимулювати Центральну нервову систему.

При його виробництві використовувалися препарати на основі ефедрину, які мають сильне цілющу дію при астматичному синдромі. У багатьох Європейських країнах, за допомогою Фена лікували надмірна вага, знімали психологічні навантаження з ЦНС, і у військовій практиці. Прийом препарату суттєво збільшував фізичну здатність і знімав втому з солдата, піднімав його бойовий настрій і дух.

Фен як наркотичний засіб, став широко використовуватися в середині двадцятого століття. Проявивши свою здатність викликати залежність від вживання і піднімати настрій з ейфоричним станом, став причиною збільшення смертності серед молодого населення країни. Це послужило більш щільному вивчення даного психотропного засобу і повного його забороні до вільного продажу населенню.

На сьогоднішній день, з цим наркотичним психотропною речовиною здійснюється боротьба, так як він знайшов своє поширення в соціальному середовищі студентів, молоді, на вечірніх дискотеках, в Нічних клубах.

Який ефект приносить його вживання

Прийом Фена, діє на психіку людини і приносить їй стимулюючий ефект. Це пов’язано з тим, що синтетичний склад, який має Амфетамін та його похідні ефедрину, роблять сильний вплив на нейромедіатори норадреналіну і дофаміну, що збільшує їх вироблення. Що таке норадреналін і дофамін?

Норадреналін

Перед появою адреналіну при стресових ситуаціях, в організмі виробляється норадреналін. При цьому збільшуються обмінні процеси, посилюється по частоті дихання, пульс. У момент такого стану, людина отримує відсутність сну, і повне небажання вживати їжу.

Домафін

Даний нейромедіатор при його появі і виробленні в головному мозку людини, провокує підняття настрою і ентузіазм (щастя). Зазвичай при рясному його виробництві, він потрапляє в кровотік і викликає повне психічне виснаження, провокує депресію та порушення роботи центральної нервової системи.

Симптоматика від прийому Амфетаміну

Вживаючи Амфетамін, він впливає на центральну нервову систему, внутрішні органи, і приносить великі негативні наслідки для організму. Прийом сильного психотропного засобу, має свою індивідуальну симптоматику:

 • почуття паніки;
 • збільшену працездатність;
 • головні імпульсні болю;
 • викликає галюциногенні бачення;
 • пригнічує органи дихання, що провокує сильне серцебиття;
 • піднімає температуру тіла наркомана;
 • створює скачки артеріального тиску;
 • при рясному порушення психіки провокує амфетамінновий психоз.

Що подобається наркоманам в даному препараті Фен? Відповідь проста – широкі способи його вживання.

Способи вживання Фена

Наркотичний психотропний препарат завоював свою вдячність в середовищі наркозалежних людей, його різноманітністю у вживанні. Існують основні три види його прийому:

 • колоти внутрішньовенно;
 • нюхати фен;
 • приймати як медикаментозний засіб пероральним способом.

Найбільш поширений спосіб прийому наркотичного та психотропного Амфетаміну, є вживання в якості таблеток. При прийомі у такий спосіб, ефект від нього настає протягом 25 хвилин.

Якщо починати його нюхати, то одержувані ефекти наступають значно раніше, так як Фен швидше потрапляє в організм через носові пазухи. Дія при такому прийомі наркотику відбувається протягом 7 хвилин.

Найшвидшим способом отримання ейфорійного стану, є внутрішньовенне застосування Амфетаміну. Очікувані ефекти наступають миттєво, і приносить найбільш сильні результати отриманого «кайфу».

Яку небезпеку таїть в собі Амфетамін для вживає

Основна небезпека крім шкоди здоров’ю наркомана, є доступність наркотику для всіх верств населення. Коштує він недорого і місця його поширення:

 • Нічні розважальні заклади;
 • кафе;
 • дискотеки.

За статистикою, основними вживають, є молоді люди віком від 18 до 35 років, які піддавшись на вмовляння і повіривши, що даний наркотик не є небезпечним. Обман людей, приносить швидке звикання до фену. Постійний прийом приносить в організм виникнення толерантності, що протягом невеликого часу наркоман істотно збільшує дозу вживання.

Організм схильний до дії амфетаміну наркотику, швидко зношується і призводить ЦНС в непридатність. У зв’язку з цим у наркомана виникає Амфетамінновий психоз, який за відсутності лікування в спеціалізованих Реабілітаційних центрах, призводить до смертельного результату.

Амфетамінновое поширення

АмфетамінАмфетамін, наркотик, який влаштувався в нічного життя міста і місця його поширення пов’язані з розважальними закладами. Споживачі даного зілля – молодь і діти підліткового віку, які шукають гострих відчуттів.

Нестримні веселощі і вседозволеність штовхає шукачів пригод на найсміливіші і необдумані вчинки. Чим обов’язково скористаються розповсюджувачі смертельного зілля. Спробував один раз Фен, багато назавжди стають залежними від цієї вади і повністю втрачають контроль над своїм життям.

Амфетамін, за своїми наслідками, набагато більше приносить шкоди, ніж органічні види наркотичних засобів. Вся справа в тому, що синтетична основа препарату набагато сильніше впливає на організм, ніж органіка природних рослин. Даний препарат Фен, дуже важко виводиться навіть при агресивному детоксикації організму. Як дізнатися, що людина вживає Фен?

Визначення вживання Фена за ознаками

Для того, щоб визначити чи вживав друг або знайомий Амфетамін, досить звернути увагу на його поведінкові дії. Так як при прийомі наркотичного психотропного препарату, воно буде нестандартним і йому не властивим:

 • посилене дихання;
 • збільшений пульс;
 • червоне обличчя;
 • бігають очі;
 • сильна балакучість;
 • відсутність апетиту;
 • розширені сильно зіниці;
 • відсутність бажання сну;
 • даремні заняття, які він в житті б не робив.

Такі ознаки, можуть свідчити про вживання наркотичних засобів, психотропних впливу на людину.

Непередбачувані наслідки від вживання Фена

Вплив від вживання фена на організм, буде найбільш яскравим, при спільному вживанні спиртного. Тому, даний препарат і знайшов свій притулок в розважальних закладах. Навіть, вирішивши спробувати, що за яскраві емоції дає даний препарат, просто за компанію, відмовитися від нього вже у багатьох не виходить. Тут можуть допомогти тільки спеціалізовані Реабілітаційні центри допомоги наркозалежним людям.

Одноразове вживання провокує збій в ЦНС, виникають патологічні процеси у внутрішніх органах, прігнетается робота імунної системи людини. Все це призводить до незворотних процесів і вимагає термінового втручання фахівців. Так як розвиток залежності, сильна депресія, що виникає психоз, повністю зруйнує людину як особистість і введе його в стан ізгоя. Як фен впливає на організм і психіку людини і як можна відмовитися від його вживання? Дані питання постійно звучать в нашому Реабілітаційному центрі «Здорова Країна». Ми намагаємося повністю розкрити таємницю даного засобу, а при бажанні сприяємо повного виліковування від цієї недуги. Так як наркоман не зможе в своєму залежному змозі прийняти правильне і адекватне рішення, в нашому РЦ «Здорова Країна», широко застосовується послуга інтервенції.

Інтервенція залежного

Кожен наркозалежний не вважає себе хворою людиною, але тільки до моменту настання абстинентного синдрому. Тому, переконати почати лікування від наркоманії не завжди виходить. Для цього в РЦ «Здорова Країна», створена послуга «нарколог на будинок».

Після зробленої заявки, наш фахівець прибуває на місце проживання хворого і за допомогою спеціальних психологічних маніпуляцій і бесід, переконує підопічного на курс реабілітації. У цій ситуації, наші фахівці після отриманого дозволу на лікування з боку пацієнта, доставляють його в Реабілітаційний центр допомоги.

Важливо розуміти, що насильницьким шляхом, родича вилікувати не вийде, а тільки зможе посилити його психічний і фізичний стан.

Часто цікавляться, чому і як відбувається, що вагітні вживають наркотичні препарати. У багатьох випадках, це наслідки співзалежності. Живучи під одним дахом з наркоманом, дане патологічне поведінка родича, що вживає наркотики, поступово перестає лякати оточення і викликає цікавість. Зазвичай це закінчується поповненням рядів наркоманів.

Вагітність залежної людини від Фена

Вживаючи під час носіння плоду, розвиток дитини гальмується. Так як згідно побічних дій Амфетаміну, збільшений пульс, підняте тиск, знижують надходження в плід, що розвивається крові і кисню. Можна до цього додати генетичні зміни, що призводить до народження недоношеної дитини з можливими відхиленнями у розвитку. Що страждає у ненародженої в першу чергу при вживанні:

 • серце;
 • мозок;
 • фізичний розвиток.

Це найсерйозніші чинники, які формуються в утробі матері. Можна додати патологію зміненої генетики:

 • розвиток вовчої пащі;
 • заячої губи;
 • відсутність кінцівок.

Кожній жінці необхідно розуміти, що здоров’я дитини напряму залежить від стану матері.

Що таке передозування від Фена і її симптоматика

При передозуванні від Амфетаміну, відбувається і проявляється сильна симптоматика стану употребившего. Що включає в себе:

 • сильне потовиділення;
 • збільшення температури тіла;
 • прояв яскравих галюциногенних видінь;
 • сильний головний і суглобний біль;
 • блідість шкірного покриву;
 • нудота;
 • блювота;
 • судорожні рухи кінцівками;
 • відсутність контролю над сечовиділенням;
 • діарея;
 • втрата свідомості.

При виникненні даних симптомів, для порятунку життя родича, необхідно в терміновому порядку викликати невідкладну допомогу і надати першу медичну допомогу.

Реабілітаційний Центр «Здорова Країна»

Лікування від наркотичної залежності, дуже важке захід. Тому, Реабілітаційний центр «Здорова Країна», підходить до лікування з обережністю і в індивідуальному порядку. По прибуттю на лікування, підопічний проходить повні діагностичні заходи, для виявлення ураження внутрішніх органів людини і його загального стану здоров’я.

У наших методиках, тільки самі перевірені способи лікування. Всі вони пройшли атестацію в Європейських країнах і показали за час їх застосування хороші результати лікування. Ми здатні допомогти Вам і Вашим родичам, і вилікувати їх від смертельної недуги.


ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я* Місто* Ваш телефон* Вибрати залежність

Предыдущая запись Наркотик фен і його наслідки
Следующая запись Фен як наркотик