15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Як кинути пити алкоголь?

Як кинути пити алкоголь жінці або дівчиніРозвиток жіночого алкоголізму призводить дівчину до того, що вона повністю потрапляє під владу страшного пороку, від якого вже не в силах відмовитися. Розуміючи, що дана патологія не призведе до гарного результату, алкоголізм не дасть можливості кинути пити спиртні напої, а це в свою чергу призведе до серйозних наслідків для здоров’я і соціального життя.

Жіночий алкоголізм починається з незначної дози алкоголю, і поступово збільшуючи кількість і обсяг, він поступово руйнує психіку і моральні підвалини жіночого організму. При відсутності реагування на дану проблему, жінка втрачає здоров’я і здатність виробляти здорове потомство. При розвиненому алкоголізмі, жінці самостійно не вийде кинути пити, тому їй знадобиться допомога з боку професіоналів РЦ «Здорова Країна». Як кинути пити дівчині без сторонньої допомоги в домашніх умовах?

Як кинути вживати алкоголь жінці

Щоб зрозуміти, як кинути пити дівчині, потрібно знати, що жіночий алкоголізм важке захворювання, яке лікується дуже важко. Тому, не варто дану патологію лікувати самостійно в домашніх умовах, адже неправильне лікування не принесе очікуваного результату, а тільки погіршить становище хворий. Тому, не варто соромитися цього стану, а відразу звернутися до професійних наркологів РЦ «Здорова Країна». Як зрозуміти, що у дівчини з’явилася залежність від алкогольної продукції?

Діагностування алкоголізму у жінок

Алкоголізм – важке захворювання. Він має відміну від побутового пияцтва тільки в тому, що при алкоголізмі, дівчина не зможе самостійно відмовитися від вживання спиртного, що говорить про розвиток даної важкої патології. Як зрозуміти, що жінці самостійно важко відмовитися від вживання алкогольних напоїв? Для цього, необхідно звернути увагу на деякі фактори поведінки:

 • щоденне вживання дівчиною або жінкою алкогольних напоїв і дана дія стає систематичним;
 • дівчині для вживання будь-яких видів алкогольної продукції не потрібна наявність компанії;
 • вживання в поодинці для повного розслаблення;
 • відсутність відмови від вживання при частуванні спиртними напоями;
 • оманливе уявлення, що при бажанні вона може кинути пити в будь-який момент і зав’язати з даною патологією;
 • всі справи і веселі заходи закінчуються вживанням алкогольної продукції.

Ці фактори поведінкового характеру, стають відмінними ознаками початку зародження алкогольної залежності. З боку, навіть оточення не може побачити розвиток патології. В цьому і небезпека даного захворювання – поступове і непомітне розвиток залежності від алкоголю. Дуже добре, коли на даному етапі, поряд опиниться людина яка розбирається як кинути пити дівчині і надасть їй моральну і психологічну допомогу в цьому не легкому заході.

Як позбутися залежності від вживання алкоголю

ПохмілляЩоб зрозуміти, як кинути пити алкоголь, необхідно розібратися, що таке алкоголізм. Алкоголізм, цей важке захворювання, яке виникає внаслідок постійного вживання спиртних напоїв. Постійно беручи дане зілля, організм людини, в даному випадку жінки піддається повній перебудові, що призводить до виникнення психічної та фізичної залежності. Організм, постійно отримуючи дозу спирту, повністю перебудовує свою роботу і включає в метаболізм токсини і шкідливі речовини алкогольної продукції, без надходження яких починаються збої в роботі внутрішніх органів і психіки людини.

Лікування від цієї недуги – складний і покроковий шлях. Дівчина, що має дане захворювання, повинна розуміти, що лікування існує і скористатися допомогою професіоналів реабілітаційного центру «Здорова Країна». Даний центр зможе провести правильне лікування і створити індивідуальну терапію алкогольної залежності. Щоб зрозуміти, як кинути пити дівчині, необхідно:

 1. Змиритися з тим, що така проблема реальна і існує. Часто жінки і дівчата, відмовляються приймати факт того, що вони є носіями алкогольної залежності. Вони до останнього впевнені, що здатні відмовитися від вживання за своїм бажанням. При цьому відбувається черговий зрив при найменшому приводі.
 2. Необхідно виробити в жінці мотивацію. Для цього, потрібно знайти найголовнішу причину, по якій дівчина або жінка зможе зрозуміти, що пити шкідливо. Це дасть можливість закінчити розпивання спиртних напоїв. У багатьох випадках, потрібна допомога фахівців наркологів, тільки 3% може самостійно подолати алкозалежність, що підтверджується статистикою Державних установ.
 3. Зміна кола спілкування і способу соціального проживання. Для цього необхідно повністю змінити патологічну середу, яка штовхнула людини на початок вживання спиртних напоїв.
 4. Створити для дівчини або жінки здорове захоплення. Це складно зробити тому, що організм починає вимагати чергову дозу алкоголю і не дає зосередитися на новому захопленні. Тому на даному етапі необхідна повна підтримка родичів, які будуть відволікати від цих ідей, прийняти на груди. Тільки так можна перемогти залежність в домашніх умовах, і повернути бажання жити без вживання алкогольної продукції.
 5. Провівши вище перераховані заходи, можна повністю відмовитися від вживання спиртовмісних продуктів, але наступний і основний крок – закріпити отримані результати. Це дається нелегко і від правильності дій залежить, чи буде пити дана особа в подальшому чи ні. Тільки при результаті в пару місяців без вживання, можна говорити про благополучне результаті домашнього лікування.

Необхідно пам’ятати, що якщо хвора вже не одноразово намагалася кинути пити, але все закінчувалося поразкою перед недугою, варто задуматися про необхідність звернутися в Наркологічний реабілітаційний центр «Здорова Країна». Тільки професійний підхід і чітко прописаний покроковий підхід до проблеми вживання алкоголю, зможе повернути здоров’я рідної людини.

Особливу увагу і небезпека викликає неправильне лікування алкогольної залежності в домашніх умовах. Не маючи досвіду і медичної освіти, деякі люди починають лікувати свого сина чи дівчину різними народними методами. Так як організм людини це індивідуальний світ, таке лікування не рідко призводить до серйозних наслідків для здоров’я підопічної. При цьому сильно страждає психічний стан, фізіологічне здоров’я внутрішніх органів і лімфатичної системи. Тому почавши лікувати вдома, необхідні консультативні заходи з фахівцями РЦ «Здорова Країна». Це допоможе обійти можливі проблеми і провести якісно оздоровлення вживає пацієнтки.

Терапія від алкогольної залежності – РЦ «Здорова Країна»

Як кинути пити жінці або як кинути пити алкоголь чоловікові – допоможе спеціалізований Наркологічний реабілітаційний центр «Здорова Країна». Для терапії від цієї недуги, застосовуються найновіші технології та дослідження. Всі заходи повністю відповідають стандартам лікування від пороку алкозалежності в Західних країнах. Для цього, наші провідні фахівці щорічно відвідують Міжнародні форуми, проходять практику в Зарубіжних наркологічних центрах. Все це істотно піднімає професіоналізм, і здатність лікувати алкогольний недуга залежності.

Карантинні заходи реабілітації від пороку

Карантинні заходи реабілітаціїПеред початком проведення реабілітаційних заходів, нашими фахівцями проводяться діагностичні дії, які покажуть основні ураження організму. Це дасть можливість перед терапією прибрати негативний вплив препаратів і призначити індивідуальне лікування недуги залежності. На даному етапі, необхідно повністю зняти абстинентний синдром з постраждалої людини і провести повну чистку організму від шкідливих алкогольних речовин і токсинів.

Для багатьох людей з боку, здається, що дані заходи дуже прості і обійдуться однією крапельницею – це серйозне нерозуміння теми лікування. Постараємося пояснити, що собою являє абстиненція.

Абстиненція від вживання алкоголю

Абстиненція при алкогольної залежності – соматичні, психологічні розлади, що виникають при повній відмові від вживання алкогольної продукції. Такий стан в домашніх умовах можна зняти шляхом повторного вживання алкоголю. Абстинентний синдром має свої симптоми:

 • головний біль;
 • рвотний рефлекс;
 • тремтіння в кінцівках;
 • скачки артеріального тиску;
 • при сильній абстиненції можлива втрата свідомості і повна відмова в роботі внутрішніх органів;
 • підвищення температури;
 • прояв агресії;
 • виникнення галюциногенних видінь;
 • розвиток психічних захворювань.

Такі симптоми неможливо лікувати без допомоги фахівців наркологічного центру реабілітації, тому в терміновому порядку необхідна допомога професіоналів.

Після купірування абстиненції в реабілітаційному центрі і чищення організму, підопічний переходить на стаціонарне лікування.

Стаціонар – лікування алкозалежності

Лікування наркоманії в РівномуУ карантині, підопічний проходить найважчий час свого лікування від недуги залежності. Там його навчають жити без вживання алкоголю, що дає можливість повірити в свої можливості жити здоровим і правильної життям. Перейшовши на стаціонар, підопічний закріплює отримані навички і починає другий етап лікування.

На стаціонарному лікуванні від пороку залежності, пацієнт проходить повторне діагностування, що дає можливість підкоригувати призначене раніше лікування. Це істотно прискорює процес відновлення внутрішніх органів і всього організму в цілому.

Стаціонар передбачає такі методи терапії від залежності:

 1. Фізіопроцедури. Реабілітаційний центр «Здорова Країна», маючи найсучаснішу апаратуру, робить можливим точкове вплив на організм і пошкоджені органи. Це прискорює процес метаболізму, і відновлює можливість саме регенерації пошкодженого організму людини.
 2. Психологічні курси відновлення. Дані методи відновлюють психоемоційний стан людини і дають впевненість у правильному виборі здорового проживання. Для цього застосовується програма «12 кроків», гіпноз, аутотерапія. Все це дає можливість повної відмови від вживання алкоголю на підсвідомому рівні.
 3. Фізичне відновлення тіла. Для хворих залежністю громадян, передбачений і прописаний сучасний спортивний зал, де є все, що потрібно для підтримання організму в гарній фізичній формі. Досвідчений інструктор з допомогою медичних працівників, розробить індивідуальну програму занять, яка не зможе нашкодити ураженому алкоголем організму і поступово посилить виведення токсинів і шкідливих речовин з організму людини.
 4. Індивідуальний підхід до програми «12 кроків». Даний метод повністю проходить без вживання медичних препаратів, що добре позначається на самопочутті хворого залежністю людини.

Всі ці методи, прописуються строго в своїй послідовності, що не залишає шансу існувати алкогольної залежності. Лікування повністю здійснюється анонімно, що дає можливість безболісного повернення в середу соціального світу проживання.

Так як хворого важко переконати почати лікування, нами передбачена спеціальна послуга створює мотивацію – «інтервенція». Після проведення даної послуги, хвора людина сам вирішує вирватися з цього порочного кола і пройти реабілітаційні заходи.

Наші способи лікування і методи відновлення здоров’я, повністю показали себе з найкращого боку і принесли можливість нормального існування наших підопічних. Ми завжди допоможемо звернулися до нас за допомогою хворим, і даємо гарантію 100% одужання від алкогольної залежності.

Предыдущая запись Тяга до алкоголю – Лікування в центрі реабілітації
Следующая запись П’яниця і алкоголік в чому різниця