15.11.2018   ·   Алкоголізм   ·   Пока нет комментариев

Тяга до алкоголю – Лікування в центрі реабілітації

Як позбутися від тяги до алкоголюБагато любителів алкогольної продукції, при бажанні кинути згубну заняття стикаються з неможливістю даного рішення. Проблема такої ситуації прихована в залежності від спиртного, яка буває не тільки фізичного, а й психологічного фактора. Для того щоб побороти патологічний захворювання від алкоголю, одного бажання замало. У цій ситуації зможе допомогти тільки РЦ «Здорова Країна» з правильним і професійним підходом до терапії тяжкого пороку. У деяких випадках, при початковій стадії, можна вдатися до підтримки близьких, спеціальних методик психотренінгу, прийомом медикаментів, які знімають тягу до вживання алкогольної продукції. Такі методи терапії передбачають купірування абстиненції в стаціонарі наркологічних клінік.

Часто хворі даної патології, намагаються лікувати залежність в домашніх умовах без допомоги фахівців наркологів і застосування медикаментозних препаратів. Для цього, вони використовують народну медицину, методами за допомогою дієтичних норм, цілющі трав’яні настої, які знижують бажання приймати алкоголь. Методів лікування досить багато, але організм людини має індивідуальну особливість, тому багато хто з методів не тільки можуть врятувати від пороку, але спровокувати серйозні ускладнення для всього організму. Що необхідно запам’ятати, так це те, що перед використанням будь-якого з методів оздоровлення, необхідно проконсультуватися з фахівцем наркологом РЦ «Здорова Країна». Як позбутися від тяги до алкоголю в домашніх умовах? Як провести правильне лікування цієї недуги?

Варіанти зняття бажання вживати алкоголь

Властивості алкогольного зілляТяга до алкоголю, в більшості випадків виявляється з виникненням повної або початковій стадії залежності. Для розуміння даної проблеми – залежність проявляється виникненням абстинентного синдрому, який проявляється від відмови вживання алкогольної продукції. Іншими словами, алкогольна залежність робить на людину психічний і фізичний вплив на організм.

Для того щоб зняти бажання або фізичну необхідність вживання спиртних напоїв, необхідно провести детоксикацію організму від шкідливих токсинів і виробити у хворого стійку відразу до розпивання алкогольного зілля. Ці два методи, вимагають професійного підходу, але часто хворі вибирають найбезпечніший і намагаються пройти лікування самостійно вдома.

Якщо детоксикацію можна провести за допомогою спеціальних засобів оздоровлення організму на дому, то вироблення відрази проводиться програмами і методами, які можуть привести до серйозних наслідків для здоров’я людини. У цій ситуації, багато хворих вибирають найменш безпечний спосіб, починають детоксикацію організму, що призводить до зниження фізичного потягу прийому алкоголю. Зниження тяги до спиртного даним методом, не є лікуванням від патології залежності, але істотно полегшує стан хворої людини.

Залежність від алкоголю і алкоголізм

Постійне вживання алкоголю, призводить до виникнення залежності. Вона розвивається повільно і не поспішаючи, а починається зі звичайного бажання відзначити свято. Поступово збільшуючи обсяг споживаного спиртного, настає час, коли проявляється похмільний синдром і інші ознаки початку розвитку алкогольної залежності. Що б не стало причиною виникнення алкоголізму, на сьогодні існують методи лікування цієї недуги. Реабілітаційний центр «Здорова Країна», застосовуючи методи терапії від даної патології, використовує суто індивідуальний підхід до кожного підопічного, що скорочує час на лікування і не завдає непоправної шкоди хворій людині. За допомогою чого проходить лікування від бажання приймати спиртні напої?

Лікування медикаментами

Серед величезного розмаїття медичних препаратів, які можна використовувати для зняття бажання приймати алкогольну продукцію, існують такі:

 • препарати для зняття нервового стану і придушення почуття занепокоєння, це усуває одну з причин бажання приймати спиртне;
 • медикаментозні препарати для виведення токсинів і шкідливих речовин з організму людини, зміцнюють імунну систему, поліпшують сон;
 • препарати, купирующие виникнення ейфорійного стану і вплив спиртного напою на організм людини.

Ці кошти медичного значення, сильно впливають на всі нервову систему людини і його органи. У зв’язку з цим, прийом даних коштів повинен проходити тільки під пильним контролем лікаря нарколога. Дані препарати, можуть зняти фізичну залежність вживання, але не зможуть прибрати психологічну залежність від спиртного продукту. У цій ситуації, зможуть допомогти спеціалізовані курси психотренінгу і програми психоемоційного відновлення людини. Тому лікування патології за допомогою медикаментів, допускається тільки на стаціонарі, при цьому проводять психологічні програми зцілення від патології залежності.

Продукти викликають радість

Гормони щастя виробляються різними методами, серед яких існує найприємніший – смачна їжа. Якщо з’являється нестримне бажання вжити алкогольний продукт, для купірування даного стану зможе допомогти шоколад, волоські горіхи, фрукти, мед, певні спеції. Таке приємне лікування має і побічна дія:

 • набуття зайвої ваги;
 • порушення харчового балансу в організмі;
 • зародження цукрового діабету;
 • збій в роботі кишечника.

Даний метод не лікує, але знімає бажання прийняти алкоголь. Залежність перемогти можна тільки в спеціалізованих установах з карантинними нормами лікування.

Вітамінні комплекси для купірування бажання пити

Для зняття бажання вживати алкогольні напої, широко застосовують вітаміни групи В, В6, магнієві солі. Якщо дивитися на даний вид купірування бажання пити, то даний метод хороший своїми зміцнюючими властивостями для організму. Правда, лікування алкоголіка зі стажем даний метод не передбачає. Рясне вживання вітамін, навіть при гарній концентрації в крові, не зможе повністю зняти бажання, але істотно допоможе при основному лікуванні як допоміжний фактор при терапії від психічної залежності від вживання спиртного.

Методи народної терапії

З далеких часів, алкоголь супроводжує людину. Тому з цією проблемою люди вже знайомі не одне тисячоліття. Завдяки цьому, ми маємо старовинні методи лікування даної алкогольної залежності і способи зняти бажання пити спиртні напої. Основними народними методами лікування стають відвари капустяного соку з додаванням гранатового і яблучного оцту. Цей напій добре збільшує апетит і зміцнює імунну систему людини. Народними методами лікування проводять чистку організму (детоксикацію), що знижує бажання пити і усуває частково абстинентному стан людини. Одним зі старих і перевірених способів вважається лавровий лист, настояний на спирті, який поступово підмішують в їжі і напої хворій людині. Даний спосіб також частково знімає бажання вживати алкоголь і викликає повну огиду до спиртних напоїв.

Всі перераховані методи мають один серйозний недолік – вони не лікують від залежності. У деяких випадках, використання даних методів може привести до необоротних наслідків зі здоров’ям хворої людини.

Лікування фізичними навантаженнями

Основним методом лікування після пройденого карантину, де знімають фізичну залежність, є спорт. Активно займаючись спортом, організм зміцнює фізичне здоров’я, імунітет, знімає бажання вживати алкоголь, створює мотивацію повного припинення прийому спиртних напоїв. При правильному розподілі навантажень, хворий прискорено виводить з організму токсини і шкідливі речовини, покращує свій стан, організм посилено виробляє гормони щастя, що повністю знімає залежність і саме бажання пити. Даний метод є основною складовою будь-якої програми лікування від алкогольної залежності. Самостійно не приносить позитивний результат.

Кодування від залежності і бажання пити

Це найулюбленіший спосіб для ледачих людей. Але згідно зі статистикою, даний метод не може гарантувати повну відмову від вживання алкогольної продукції. Тому, також використовується як допоміжний метод загального курсу лікування від залежності.

Як лікувати алкогольну залежність і створити правильні умови для повної відмови від вживання спиртних напоїв? Вихід є, звернутися до професійних співробітникам РЦ «Здорова Країна».

Терапія залежності від вживання спиртного РЦ «Здорова Країна»

Лікування наркоманії в РівномуПотрапивши на оздоровлення в наркологічний реабілітаційний центр «Здорова Країна», пацієнт починає своє лікування з купірування абстиненції і повної детоксикації організму. Для цього, йому запропонують пройти повне обстеження організму, що дасть можливість призначити індивідуальне лікування недуги. Дані первинні заходи проходять в карантині РЦ «Здорова Країна», де підопічний буде оточений цілодобовим увагою, що дасть можливість безболісного проходження «ломки», отримання своєчасної першої медичної допомоги при побічних проявах відмови від вживання спиртних напоїв.

В даний період, відбувається психологічне протистояння з організмом, перемога в якому зародить в людині повну перевагу над недугою залежності і впевненість у правильному вирішенні на проходження лікування. Після карантину, підопічний потрапляє на стаціонар, де пройде закріплення отриманих навичок і виробить міцну мотивацію відмови від вживання спиртного.

Для лікування нами передбачені такі методи:

 • фізіотерапія;
 • фізичне оздоровлення в сучасному комплексі спорту;
 • басейн;
 • російські лазні, сауни;
 • масажні процедури для зняття нервової напруги;
 • психологічні програми відновлення;
 • система «12 кроків» з послідовними кроками зцілення від необхідності вживання алкоголю;
 • групові заняття з підтримки в нормі психологічного стану.

Всі ці методи терапії, повністю показали себе з найкращого боку і користуються великим попитом у пацієнтів. Міцна вироблення мотивації і проведення аналізу колишньої порочної життя, дає повну відсутність вживання алкоголю в соціальному світі проживання.

Після проходження курсів реабілітації від пороку залежності алкогольної продукції, підопічний потрапляє в соціальну сферу життя іншим і здоровою людиною. На даному етапі, нами надається повна підтримка підопічному і додаткові безкоштовні курси аутопсихологічна терапії. Це дає можливість з упевненістю сказати, що хворий не повернеться в порочне коло життя і не зірветься на повторне вживання алкогольної продукції.

Як можна потрапити в РЦ «Здорова Країна»

Для того щоб потрапити на прийом в РЦ «Здорова Країна», необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті і зробити заявку на проведення консультативних послуг. Після чого, дочекатися дзвінка фахівця і приїхати на прийом у призначений їм час. Професійний підхід до кожного пацієнта, робить наші послуги комфортними і приносить позитивний результат в наданні допомоги хворому. Ми завжди раді допомогти в лікуванні цієї недуги залежності і надамо будь-яку допомогу для повернення хворого в соціальний світ проживання.

Предыдущая запись Побутовий алкоголізм ознаки у жінок і чоловіків
Следующая запись Як кинути пити алкоголь?